Archív pre zančku: Spotrebný materiál

Výber vhodnej farbiacej pásky pre termotransférové tlačiarne je základným predpokladom pre dosahovanie kvalitnej tlače a dlhej životnosti tlačových hláv. Preto spoločne s uvádzaním nových typov tlačiarní na trh vykonávame aj pravidelné testovanie farbiacich pások a v súčasnosti našim zákazníkom ponúkame farbiace pásky veľkého množstva typov od viacerých výrobcov. 

V našej ponuke nájdete originálne farbiace pásky priamo od výrobcov tlačiarní ZEBRA či TOSHIBA, ako aj cenovo prívetivejšie pásky od menej známych firiem, ktoré sme si však vopred u nás dôkladne otestovali. Ponúkame voskové pásky vhodné najmä pre potlač papierových etikiet ako aj voskovo-živicové či živicové pásky, ktoré zaručujú kvalitnú potlač špeciálnych, plastových etikiet s požiadavkou na vysokú odolnosť a trvanlivosť. Taktiež je možné si vybrať aj z rady farebných odtieňov vo všetkých ponúkaných kvalitách.

So vstupom do nového roka sme vďaka vyjednávaniu s našimi dodávateľmi vykonali cenovú revíziu, ktorej výsledkom je zlacnenie väčšiny nášho sortimentu. Pokiaľ máte záujem tlačiť nie len kvalitne, ale aj lacnejšie, vyplnte náš Kontaktný formulár alebo zašlite svoj dopyt na adresu odbyt@bartech.sk.
VYSKÚŠAJTE SI NÁS!!

 

ZEBRA TECHNOLOGIES nie je iba výrobca tlačiarní pre tlač štítkov s čiarovými kódmi alebo špeciálnych tlačiarní na potlač plastových kariet či identifikačných náramkov pre zdravotníctvo, ale je samozrejme aj výrobcom spotrebného materiálu pre všetky tieto tlačiarne.

ZEBRA farbiace pásky určené pre termotransferové tlačiarne vynikajú predovšetkým sýtosťou a ostrosťou tlače i pri vysokých rýchlostiach. A pokiaľ použijete aj Zebrou odporúčané samolepiace štítky, či už papierové alebo plastové, životnosť vašej tlačovej hlavy, ako aj servisný interval údržby sa výrazne predĺži. čo v konečnom dôsledku znamená výraznú úsporu prevádzkových nákladov..

ZEBRA ZipShip

Táto skratka je používaná pre materiál, ktorý má Zebra štandardne skladom a je k dispozícii pre odoslanie do 24 hodín od objednávky. Sú to všetky bežné rozmery farbiacích pások na voskovej, živicovej i voskovo-živicovej báze. Okrem farbiacich pások je to vyše 150 rôznych rozmerov papierových etikiet a samozrejme aj špeciálne plastové etikety do náročných prevádzkových podmienok. Postupne tu pribúdajú aj RFID etikety u ktorých je zatiaľ zvyčajne dlhšia dodacia doba, Pre tieto etikety tu nájdete aj odporúčané typy tlačiarní pre bezproblémovú potlač.
Pre uľahčenie výberu vhodného typu a rozmeru etikiet je k dispozícii portál ZEBRASHIP, ktorý vás prevedie výberom vhodného typu etikiet na základe typu tlačiarní, ktoré vo vašej firme používate. A keď nám nasledovne zašlete objednávacie čísla vybraného tovaru a požadovaný objem dodávky, my vám obratom spracujeme konkrétnu cenovú ponuku vrátane očakávaného termínu dodania.

Áno, na trhu je veľa výrobcov aj dodávateľov, ktorí vedia dodať spotrebný materiál pre všetky typy a značky termotransférových tlačiarní, tlačiarní plastových kariet apod. A určite sú medzi nimi aj výrobcovia, ktorí dodávajú tento spotrebný materiál vo vysokej kvalite a priaznivých cenách. Možno lepších cenách, než sú originálne, certifikované  materiály ZEBRA. Ale ako ich rozoznať? Bohužiaľ vo väčšine prípadov to poznáte až v momente, kedy budete objednávať servis na vašu nefunkčnú tlačiareň, či až budete meniť tlačovú hlavu častejšie ako váš známy s rovnakým objemom tlače.

Preto sa Vám oplatí objednávať originálne farbiace pásky a certifikované štítky s presne zadefinovanými vlastnosťami, ktoré Vám znížia náklady na údržbu a zaručia dlhšiu životnosť vašich tlačových zariadení.

Nie len aktuálna situácia s pandémiou, ale obecne skvalitnovanie zdravotnickej starostlivosti nás čoraz častejšie núti hľadať rýchly a spoľahlivý spôsob identifikácie pacientov či liekov. Spôsob ako zabezpečiť podanie toho správneho lieku v správny čas a správnemu pacientovi by malo byť prioritným bodom v rámci zabezpečenia kvalitnej zdravotníckej pomoci.

Na trhu aktuálne existuje niekoľko spôsobov ako zabezpečiť vnútorný manažment v zdravotníctve a teda aj logistiku jednotlivých liečiv konkrétnym pacientom. Medzi prvotné úkony pri prijímaní nového pacienta jednoznačne patrí jeho označenie. V tomto prípade je možné použiť jednoduché a rýchle riešenie v podobe označenia pacientov identifikačnými náramkami. Tie zaručujú podanie správneho lieku správnemu pacientovi na základe informácií a jedinečného identifikačného kódu. Veľký prínos má toto označenie pri pacientoch, ktorý sú v bezvedomí a nemôžu sa identifikovať sami. Tieto identifikačné náramky je možné potláčať na takmer všetkých bežne dostupných termotlačiarniach, ale na trhu existujú aj špeciálne tlačiarne iba pre tento účel. Ich výhodou je predovšetkým priaznivá cena ako aj jednoduchá a rýchla výmena spotrebného materiálu.

Presnú a jednoduchú identifikáciu však nie je potrebné dodržať len pri identifikácii pacientov. Najmä v aktuálnej situácii potrebujú nemocnice a laboratóriá riešiť prevažne označenie vzoriek výterov a odberov krvi. Takéto riešenie sa dá zabezpečiť stolnými tlačiarňami etikiet v prevedení healthcare. Pokiaĺ Váš zdravotnícky či laboratórny iinformačný systém nepodporuje priamu tlač štítkov na termotlačiarniach, odporúčame pre tvorbu a editáciu etikiet využitie SW  BarTender Automation, ktorý ľahko pripojite k akéjkolvek databáze či informačnému systému.

Pre rýchlejšie vyhľadanie pacienta v databáze nemocnice a overenie správnej diagnózy a liečby sa používajú špeciálne skenery alebo priamo digitálny asistenti – prenosné terminály – s antibakteriálnym krytom. Tieto zariadenia určené do zdravotníctva sa v dnešnej dobe dodávajú prevažne v prevedení pre snímanie 2D kódov a RFID tagov. Celý povrch zariadení výborne odolá opakovaným čisteniam dezinfekčnými prípravkami, čím poskytuje maximálnu ochranu pred prenosom baktérií. Väčšina moderných healthcare skenerov si tiež poradí s poškodeným kódom (manuálne poškodenie etikiet na vzorkách pri prevoze).

Aktuálna situácia si pýta rýchlu a presnú identifikáciu a prístup k informáciám v reálnom čase. Nie je priestor a čas na zdĺhavú papierovú evidenciu.

Informujte sa o možnostiach identifikácie pacientov, či odobraných vzoriek u nás – obchod@bartech.sk

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.