BARTECH SLOVAKIA

Datalogic HandScanner

Spoločnosť DATALOGIC uviedla na trh začiatkom minulého mesiaca nový model skeneru, ktorý užívateľom ponúka pohodlné využitie v skladoch, či obchode. Vďaka svojej ľahkosti a malým rozmerom používatelia čoskoro ocenia, že HandScanner umožňuje ergonomickú prácu a prirodzeným pracovným pohybom im uľahčuje ich každodenné operácie.

Čím sa odlišuje od konkurencie

Nový skener je v porovnaní s prstencovými skenermi tenší a umiestnený na zadnej strane ruky, čo umožňuje skladníkom mať voľné ruky a manipulovať s tovarom. V spojení s PDA terminálom poskytuje jedinečné spojenie, ktoré znižuje čas a chybovosť pri práci v sklade, či na logistike až o 33%. Zariadenie je vhodné aj do časovo náročných logistických operácií, pretože jeho batéria vydrží až 15 hodín alebo 10 000 skenov, čo pohodlne pokryje takmer dve pracovné zmeny. Pomocou dobíjacej stanice je možné plne nabiť batériu za menej ako dve hodiny.

Dostupné konfigurácie

Datalogic HandScanner

Zariadenie je štandardne dodávané v dvoch konfiguráciách, obe v prevedení s 2D skenerom:

  • Standard range – určený pre skenovanie na krátku vzdialenosť medzi 10 – 80 cm
  • Mid-range – určený pre skenovanie na vzdialenosť 30 – 150 cm

Nový skener od DATALOGIC nájde svoje uplatnenie v maloobchode, sklade, či na logistike, kde je pomocou neho možné robiť príjem, výdaj tovaru, kontrolu hotového tovaru a pod.

Informujte sa ohľadom tohto či iného modelu DATALOGIC u nás!

Autor: Pavol Tománek
Datalogic HandScanner

Spoločnosť DATALOGIC uviedla na trh začiatkom minulého mesiaca nový model skeneru, ktorý užívateľom ponúka pohodlné...

| Hardvér
FARBIACE PÁSKY PRE TT TLAČIARNE

Výber vhodnej farbiacej pásky pre termotransférové tlačiarne je základným predpokladom pre dosahovanie kvalitnej tlače a...

| Spotrebný materiál
Pozývame Vás na veľtrh

A kde sa má uskutočniť, kedže zhromažďovanie viacej osôb je v tejto dobe zakázané? To...

| Udalosti
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér