BARTECH SLOVAKIA

Je čas sa pripraviť na reštart

Situácia okolo COVID-19 sa zatiaľ nelepší. Mnoho firiem uzatvorilo svoje prevádzky. Vzniknutá situácia je nepríjemná, ale možno práve teraz je ten správny čas dôkladne sa pripraviť na dobu, kedy sa opäť spustí výroba naplno. Aby vás po reštarte výroby neprekvapili technické výpadky, využite tento čas na vykonanie pravidelnej údržby zariadení a profylaktické prehliadky.

Naše servisné stredisko je pripravené vám ponúknuť svoje služby v oblasti servisu zariadení pre automatickú identifikáciu – skenerov čiarových kódov, PDA terminálov či tlačiarní alebo aplikátorov etikiet. Ak je to možné, preferujeme zaslanie zariadenia do našej firmy. V nevyhnutných prípadoch sme pripravení vycestovať aj za vami a vykonať servis zariadení priamo u vás, samozrejme s rešpektovaním všetkých nariadení, ktoré v tento čas u vás pre pracovné návštevy platia. Naši technici sú vybavení rukavicami, ochrannými rúškami a dezinfekčným roztokom.
V prípade, že máte zakúpené servisné kontrakty priamo od výrobcov, pomôžeme vám sprostredkovať opravu, prípadne kontrolu zariadenia priamo u výrobcu.

Dohodnite si spôsob riešenia servisu s našimi technikmi telefonicky alebo mailom.

Luboš Ruchovanský – 0917 204 511

Bc. Peter Novák – 0905 364 229

E-mail: servis@bartech.sk

Autor: Luboš Ruchovanský
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér
Nový GENESIS 7680g XP

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 retail sektor zaznamenal nárast, ktorý sa však z veľkej časti...

| Hardvér
UNITECH HT730

Firma UNITECH opäť rozšírila svoju ponuku prenosných terminálov s OS Android. Nový model  HT730 je...

| Hardvér
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Riešenia, Softvér