BARTECH SLOVAKIA

Ochranné puzdro na Android terminál

Prvé, čo ma napadlo pri testovaní odolného puzdra – krytu pre Android terminál UNITECH EA600 , bol slogan polície “Pomáhať a chrániť”.

Tieto dve slová presne vystihujú to, k čomu príslušenstvo slúži. Pomáha pri manipulácii s mobilným terminálom a chráni ho proti poškodeniu. Ako bonus naviac má aj sympatický stylus – dotykové pero, ktorým môžete ovládať aplikácie, ak pracujete napríklad v rukaviciach.

S týmto ochranným krytom vylepšíte odolnosť terminálu EA600 proti poškodeniu a komfort práce s ním posuniete o level vyššie. Mobilný terminál s ochranným krytom je možné dobíjať v novej komunikačnej stanici, dodávanej ako príslušenstvo k terminálu. Stačí vybrať redukciu z lôžka dobíjacej stanice, ktorá sa používa tiež pre dobíjanie terminálu bez ochranného puzdra. Nabíjať terminál v puzdre môžete aj bežnou dobíjačkou pre mobilné telefóny s mikro USB konektorom. Ochranný kryt má zospodu voľný priestor pre prístup k mikro USB zásuvke terminálu.

Viac napovie videoukážka

Autor: Miroslav Rampala
Verifikácia kódov vo výrobe

Výrobné spoločnosti používajú rôzne formy značenia (tlačené etikety, priame značenie-DPM) na sledovanie výrobkov od momentu...

| Hardware
Honeywell CT45/CT45 XP

Spoločnosť Honeywell predstavila mobilné terminály CT45 a CT45 XP, ktoré môžu byť vďaka svojej všestrannosti...

| Hardware
Online seminár ZAPSI

Pozývame Vás na bezplatný ONLINE seminár ZAPSI – monitoring výroby, ktorý sa bude konať 9.9.2021...

| Riešenia, Software, Udalosti
Predchádzajte výpadkom techniky

Ak vlastníte akúkoľvek termotransferovú tlačiareň etikiet, určite ste už v minulosti potrebovali na nej vykonať...

| Hardware, Servis