BARTECH SLOVAKIA

Zahájili sme predaj novej značky tlačiarní etikiet

V apríli sme zahájili predaj moderných tlačiarní SourceTechnologies, na vývoji ktorých sme mali tú česť sa tiež podieľať.

STp 1115

Do vývoja táto americká spoločnosť zahrnula všetky požiadavky užívateľov a tak mohol vzniknúť skutočne moderný hardware, ktorý konkurenciu prevyšuje nielen použitými technológiami.

Za cenu bežnej termotransferovej tlačiarne dnes dostanete so značkou SourceTechnologies model s 300 DPI hlavou, farebným dotykovým displejom, Ethernet kartou, elektronickým zavádzaním materiálu atď. V ponuke sú tlačiarne s plochou aj Near Edge hlavou.

Prvá tlačiareň predaná v Európe bol model STp.1115, ktorý od nás zakúpila spoločnosť ALFA BIO s.r.o. z Banskej Bystrice už 3.mája.

Rozhodujúcim momentom pre nákup bolo, že za veľmi slušnú cenu kúpili univerzálnu tlačiareň s vysokou pridanou hodnotou, ktorú im žiadny iný model neponúkol.

Autor: Pavel Loprais
Sledovanie výroby s Honeywell

Spoločnosť Honeywell má vo svojom portfóliu širokú škálu produktov, pomocou ktorých dokážete využitím značenia čiarovým...

| Hardware
Honeywell HF800

V našom článku Vám predstavíme stacionárny skener HF800 od spoločnosti Honeywell. Vďaka použitým moderným technológiám...

| Hardware
Zebra WS50

Spoločnosť Zebra predstavila najmenší dostupný mobilný terminál WS50. Kompaktné zariadenie disponuje všetkými kľúčovými vlastnosťami ako...

| Hardware
Seminár - RFID vo výrobe a logistike

Radi by sme Vás pozvali na bezplatný seminár na tému: RFID TECHNOLÓGIA VO VÝROBNOM A...

| Udalosti