BARTECH SLOVAKIA

Unitech EA600 5" Android 3 v 1

Len pred mesiacom som na tomto mieste písal o novom Android terminály PA720 od firmy UNITECH. Prešiel mesiac a máme tu ďalšiu novinku pod označením EA600. Určite aj vás napadla otázka prečo Unitech, s krátkym časovým odstupom, prichádza s ďalším Android terminálom a či vlastne nový model nebude takpovediac “kanibalizovať” PA720-tku.

Kam smeruje model EA600 ?

Keď som sa na stretnutí začiatkom februára pýtal obchodnej manažérky UNITECH Julii Blatter na túto otázku, vysvetlila mi to v pár vetách, ktoré moje pochybnosti rozptýlili. Jednoducho týmto modelom idú konkurovať lacným Android terminálom, ktoré sa predávajú na e-shopoch, lebo stále existuje veľká skupina zákazníkov, potrebujúcich cenovo prijateľný terminál, v ktorom beží jedna aplikácia napríklad pre skladové doklady ( MODO, INA..) a je im jedno, či terminál má 2 alebo 4-jadrový procesor, alebo 2 či 3 GB RAM. Preferujú skôr dobrú ergonómiu terminálu, veľký displej, kvalitný snímač 1D/2D kódu a dostatočnú výdrž batérie. A samozrejme už spomínanú akceptovateľnú cenu. Všetko nový model EA600 zákazníkom dokaže poskytnúť a ešte aj niečo naviac.

EA600 balenie 3 v 1

Aby bol komfort nákupu pre ekonomicky založených zákazníkov zaujímavý, model EA600 sa dodáva v kompletnom balení, ktoré obsahuje terminál s batériou, komunikačnú a dobíjaciu stanicu aj pre dobíjanie náhradnej batérie, napájací zdroj a komunikačný USB kábel. Unitech aj pri tomto modely ide ešte ďalej a zákazník dostane v jednom Android zariadení všetky identifikačné a komunikačné prvky (2D snímač, WiFi, GSM, NFC, BT, USB OTG).

EA600_558x345_komplet

EA600 balenie 3 v 1

Základné parametre EA600

  • operačný systém Android 5.1
  • 2D snímač pre čítanie čiarových aj 2D kódov
  • 5″ displej 720×1280 pix s Gorila Glass 3
  • 2GB RAM / 8GB FLASH (Micro SD max. 32GB)
  • WiFi a/b/g/n , GSM 3G (4G sa pripravuje)
  • RFID HF/NFC , BT 4.0, USB s OTG
  • 8MP zadná kamera

Čo dodať na záver? Som presvedčený, že EA600 sa bude páčiť hlavne zákazníkom, ktorý nehľadajú terminál s najnovšími parametrami, ale spoľahlivý a ekonomicky prijateľný model v kompletnom balení. Pre technicky náročnejších zákazníkov máme v ponuke iné modely Android terminálov.

CHCETE VEDIEŤ VIAC ? Kontaktujte naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk

Autor: Miroslav Rampala
Info zo seminára ZBER DÁT Z VÝROBY

Dňa 20.9.2017 sa uskutočnil ďalší z našich seminárov, tentoraz na tému Zber dát z výroby...

| Riešenia, Softvér, Udalosti
Farebná tlačiareň štítkov

Boli časy, keď vytlačenie kvalitnej plnofarebnej samolepiacej etikety v kotúči bolo v podmienkach bežných výrobných...

| Hardvér
Datalogic Rhino II - skutočne odolný tablet

Spoločnosť Datalogic prináša na trh nový odolný počítač s dotykovou obrazovkou a vyhrievaným displejom. Vhodný...

| Hardvér
Mobilné terminály na ruku

uľahčujú prácu a uvoľňujú ruky pracovníkom pri manipulácii s tovarom. Odpadá hľadanie odloženého terminálu a nehrozí...

| Hardvér