BARTECH SLOVAKIA

Android aplikácia nielen pre skladníkov

Hľadáte vhodnú Android aplikáciu do skladu? Vyskúšajte našu novinku MODO (Mobilné doklady) pre skladníkov . Prioritne je určená pre zber údajov v sklade, no svoje uplatnenie nájde aj pri zbere objednávok v teréne. Jedná sa o univerzálne riešenie pre zariadenia (EDA terminály, tablety, či smartphony) s operačným systémom Android ver. 4.4 a vyšším. 

Pre koho je nová Android aplikácia vhodná ?

Pri návrhu MODO aplikácie pre MObilné DOklady sme vychádzali z požiadaviek zákazníkov, ktorí potrebujú na ovládanie jednoduché riešenie, ktoré im umožní vytvárať v sklade doklady ako príjem, výdaj a inventúra. Aplikácia by mala byť konfigurovatelná priamo v Android zariadení a musí sa dať prispôsobiť jej vizuál konkrétnym požiadavkám používateľa. Dôležitou požiadavkou zákazníkov bol aj spôsob prenosu dát medzi terminálom a počítačom. Tu zákazníci najviac dopytovali WiFi prenos dát, nakoľko zriadenie malej WiFi siete už dnes nie je ani finančný ani technický problém. On-line synchronizácia dát je pritom rýchla a efektívna.

Ikona MODO strednaV aplikácii MODO sú vlastnosti, ktoré zákazníkom chýbali v našich stávajúcich riešeniach pre obchod a sklady napríklad INA, či Mobilný skladník, alebo tieto aplikácie boli pre zákazníkov zbytočne zložité pri nastavovaní ich použitia. Väčšinu nových požiadaviek sme teda preniesli do nového SW, ktorý si teraz môžete vyskúšať ešte pred nákupom napr. na vašom mobile, či tablete načítaním kódu cez fotoaparát. Ak však chcete spoznať skutočnú silu aplikácie, objednajte si malý vreckový BT snímač. V ponuke máme viac modelov pre čítanie 1D aj 2D kódov.

Kľúčové vlastnosti aplikácie pre skladníkov a obchodníkov

Dátová štruktúra je kompatibilná s našim riešením Mobilný skladník MSU. Pre správnu činnosť potrebuje vstupné číselníky SKLADY, FIRMY, KARTY a OBJEDNÁVKY, ak chcete funkciu výdaja podľa objednávky využívať. Výstupné dátové súbory sú potom PRÍJEM, VÝDAJ a INVENTÚRA. Vstupné číselníky aj výstupné dátové súbory sú v textovom CSV formáte. S týmto formátom dokáže pracovať väčšina skladových systémov.

CHCETE VEDIEŤ VIAC ? Kontaktujte naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk

Autor: Miroslav Rampala
Farebná tlač v prémiovej kvalite

na novom modeli tlačiarne VP750 sa stáva realitou. Koncom roka 2017 sme dostali správu, že...

| Hardvér
Mobilné terminály na ruku

uľahčujú prácu a uvoľňujú ruky pracovníkom pri manipulácii s tovarom. Odpadá hľadanie odloženého terminálu a nehrozí...

| Hardvér
Pozvánka na seminár

V dnešnej, neustále sa zrýchlujúcej dobe, nadobúda pojem ZBER DÁT Z VÝROBY úplne nový význam. Firmy,...

| Riešenia, Udalosti
Nová verzia TMS je už dostupná

Tools Management System (TMS) je naše vlastné SW riešenie pre evidenciu foriem, nástrojov, a prípravkov...

| Riešenia, Softvér