Archív pre zančku: TT Tlačiareň

Dnes podniky čelia rastúcim výzvam v oblasti flexibility výroby, obratu zásob a kontroly nákladov. Priemyselná tlačiareň Honeywell PM45 je navrhnutá tak, aby podnikom poskytla flexibilitu a presnosť pre veľkoobjemovú tlač. PM45 je zameraná na zlepšenie efektivity tlače a spoľahlivosti u dodávateľského reťazca v rôznych odvetviach priemyslu, výrobe a distribučných centrách.

PM45 je ideálnou náhradou za existujúce tlačiarne Honeywell-Datamax, ale aj iné tlačiarne, vďaka platforme firmvéru spoločnosti Honeywell podporujúcou viacero jazykov tlače. Robustný celokovový tlačový mechanizmus, jednoduchá výmena tlačovej hlavy a výmena prítlačného valca bez použitia nástrojov pomáhajú minimalizovať prestoje a potreby údržby. Tento rad tlačiarní ponúka rýchlosť tlače až 350mm/sekundu. S toleranciou tlače až do +/-0,5mm, dokáže tlačiareň zabezpečiť vysokokvalitné výtlačky čiarových kódov, textov a obrázkov, dokonca aj na malých elektronických súčiastkach.

Tlačiareň môže byť konfigurovaná pre termálnu alebo termotransférovú tlač. Pri termotransférovej tlači je možné použiť farbiace pásky s vonkajším aj vnútorným návinom. U etikiet je možné použiť dutinky s priemerom od 38 do 76 mm s maximálnym priemerom kotúča do 213mm, pričom šírka tlače môže byť až do 108mm. Taktiež je možno v rámci radu týchto tlačiarní zvoliť podľa typu aplikácie optimálne tlačové rozlíšenie od 203 do 600 DPI.

Tlačiarne sú vybavené vylepšenou WWAN konektivitou navrhnutou pre M2M a IoT, ktorá umožňuje nasadenie s minimálnym obmedzením z hľadiska topológie siete. Podporuje rôzne sieťové protokoly, ktoré zabezpečujú jednoduchú integráciu do systému, či už je postavený na bázy cloudu alebo lokálneho servera. K tlačiarni je možné pridávať rôzne príslušenstvo vrátane RFID kodéru, paralelného, priemyselného a aplikačného rozhrania, vďaka čomu môže riešiť rôzne, v dobe kúpy nepredvídateľné, budúce potreby.

Pomocou softvéru Smart Parse od Honeywellu dokážete vykonávať rýchle úpravy tlačených objektov, ako napríklad zmena ich pozície alebo veľkosti, zmeny typov čiarových kódov či fontu na etikete. V spojení so softvérom Operational Intelligence zas dokážete vzdialene diagnostikovať problémy alebo meniť nastavenia tlačiarne.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.