Archív pre zančku: Tlačiareň etikiet

Spoločnosť Honeywell má vo svojom portfóliu širokú škálu produktov, pomocou ktorých dokážete využitím značenia čiarovým kódom sledovať firemné procesy od vzniku výrobkov, cez proces výroby až po expedíciu.  V tomto roku uviedla na trh spoločnosť Honeywell nové aj modernizované zariadenia, ktoré dokážu tieto procesy zrýchliť a zvýšiť kvalitu výroby. V tomto článku Vám ponúkame prehľad týchto zariadení.

Tlačiarne PX45 a PX65

Pri sledovaní výroby je nevyhnutné sledované predmety (či už sa jedná o diely, výrobky alebo palety) označiť etiketou s 1D/2D kódom. O tlač etikiet sa postarajú odolné, celokovové tlačiarne PX45 a PX65, ktoré poskytujú vynikajúcu rýchlosť tlače až 12 palcov za sekundu. Obe tlačiarne sú dostupné s rozlíšením tlače 203 a 300 dpi, pričom PX45 ponúka rozlíšenie až 406 dpi pri zachovaní deklarovanej rýchlosti tlače. Rozdielna je tiež šírka tlačených etikiet, zatiaľ čo u PX45 je maximálna šírka 112mm, PX65 potlačí etikety široké až 167mm. Obe ponúkajú možnosť tlače v režime TT/DT (s páskou/bez pásky), pripojenie cez ethernet, USB, RS232 alebo bezdrôtovo (WLAN). K tlačiarňam je k dispozícii príslušenstvo ako napríklad odvíjač etikiet, strihač etikiet, prípadne originálne etikety a farbiace pásky Honeywell pre optimálne výsledky tlače.

Mobilný terminál CT30XP

Po tom ako sú predmety označené čiarovým kódom prichádza na radu sledovanie procesov, ktoré budú zaznamenávané prostredníctvom mobilného terminálu so skenerom čiarových kódov. CT30XP je odolné všestranné zariadenie k dispozícii so skenerom FlexRange, ktorý dokáže snímať kódy na rôzne vzdialenosti. Veľký 5.5 palcový dotykový displej je ideálny na zobrazenie rozsiahlych aplikácií nevyhnutných pre sledovanie výroby. Na komunikáciu využíva štandard WiFi 6, ktorá poskytuje vyššiu priepustnosť, dosah a spoľahlivosť pripojenie. CT30XP je napájaná z 3400 mAh batérie s diagnostickými nástrojmi, pomocou ktorých dokážete predchádzať výpadkom zariadení. Z dlhodobého hľadiska sa jedná o rozumnú investíciu nakoľko terminál využíva najnovšie technológie v oblastiach procesorov a pamätí so zaručenou podporou pre Android 15.

Vozíkový terminál VM1

Vysokozdvižné vozíky sú základným nástrojom pri pracovných tokoch v logistických centrách alebo skladoch. Pre sledovanie operácii v logistike spoločnosť Honeywell uviedla na trh toto zariadenie, ktoré je určené práve pre použitie na vysokozdvižných vozíkoch. Pomocou originálneho príslušenstva Smart Dock je možné zariadenie jednoducho namontovať a v prípade potreby odmontovať bez potreby zásahu do kabeláže. Zariadenie používa operačný systém Android s podporou až po verziu 13. Je vybavené 8 palcovým dotykovým displejom s vysokým jasom, aby bola zabezpečená čitateľnosť aj na slnku. VM1 je odolné zariadenie pripravené pracovať aj v drsných prostrediach ako napríklad mraziarne, vďaka operačnej teplote od -20°C až po 50°C a krytiu IP66.  Pre správnu funkciu v chladným podmienkach je možné terminál vybaviť odmrazovačom displeja.

Prstencový skener 8675i

Jedná sa o tzv. nositeľné zariadenie, ktoré slúži ako 2D skener. Prostredníctvom pripojenia Bluetooth komunikuje s nadradenými Windows, Android alebo iOS zariadeniami. Honeywell 8675i nájde využitie najmä pri operáciách, kde je potrebné, aby mala obsluha voľné ruky. Obsluha, tak môže vykonávať svoju prácu bez nutnosti dookola odkladať a brať skener. Skener je k dispozícii buď s uchytením na prst alebo na vrch dlane prostredníctvom špeciálnej rukavice. Rozmery aj váha boli minimalizované pre dosiahnutie maximálneho komfortu pri nosení. Skener je určený aj pre použitie vonku, vďaka krytiu IP65, laserovému zameriavaču s dobrou viditeľnosťou aj na priamom slnku a operačnej teplote od -20°C do 50°C.

V prípade záujmu o niektoré zo zariadení neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie. Ak si s výberom zariadení nie ste istí, radi Vám pomôžeme a navrhneme riešenie na mieru, aj čo sa softvéru týka.

Dnes podniky čelia rastúcim výzvam v oblasti flexibility výroby, obratu zásob a kontroly nákladov. Priemyselná tlačiareň Honeywell PM45 je navrhnutá tak, aby podnikom poskytla flexibilitu a presnosť pre veľkoobjemovú tlač. PM45 je zameraná na zlepšenie efektivity tlače a spoľahlivosti u dodávateľského reťazca v rôznych odvetviach priemyslu, výrobe a distribučných centrách.

PM45 je ideálnou náhradou za existujúce tlačiarne Honeywell-Datamax, ale aj iné tlačiarne, vďaka platforme firmvéru spoločnosti Honeywell podporujúcou viacero jazykov tlače. Robustný celokovový tlačový mechanizmus, jednoduchá výmena tlačovej hlavy a výmena prítlačného valca bez použitia nástrojov pomáhajú minimalizovať prestoje a potreby údržby. Tento rad tlačiarní ponúka rýchlosť tlače až 350mm/sekundu. S toleranciou tlače až do +/-0,5mm, dokáže tlačiareň zabezpečiť vysokokvalitné výtlačky čiarových kódov, textov a obrázkov, dokonca aj na malých elektronických súčiastkach.

Tlačiareň môže byť konfigurovaná pre termálnu alebo termotransférovú tlač. Pri termotransférovej tlači je možné použiť farbiace pásky s vonkajším aj vnútorným návinom. U etikiet je možné použiť dutinky s priemerom od 38 do 76 mm s maximálnym priemerom kotúča do 213mm, pričom šírka tlače môže byť až do 108mm. Taktiež je možno v rámci radu týchto tlačiarní zvoliť podľa typu aplikácie optimálne tlačové rozlíšenie od 203 do 600 DPI.

Tlačiarne sú vybavené vylepšenou WWAN konektivitou navrhnutou pre M2M a IoT, ktorá umožňuje nasadenie s minimálnym obmedzením z hľadiska topológie siete. Podporuje rôzne sieťové protokoly, ktoré zabezpečujú jednoduchú integráciu do systému, či už je postavený na bázy cloudu alebo lokálneho servera. K tlačiarni je možné pridávať rôzne príslušenstvo vrátane RFID kodéru, paralelného, priemyselného a aplikačného rozhrania, vďaka čomu môže riešiť rôzne, v dobe kúpy nepredvídateľné, budúce potreby.

Pomocou softvéru Smart Parse od Honeywellu dokážete vykonávať rýchle úpravy tlačených objektov, ako napríklad zmena ich pozície alebo veľkosti, zmeny typov čiarových kódov či fontu na etikete. V spojení so softvérom Operational Intelligence zas dokážete vzdialene diagnostikovať problémy alebo meniť nastavenia tlačiarne.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.