Tag Archive for: memor20

Sekundárny displej

Nový mobilný terminál od firmy Datalogic MEMOR 20 bol navrhnutý pre firmy s tými najvyššími nárokmi na mobilitu. Terminál ponúka tenký kompaktný dizajn smartphonu s hlavným 5,7 ” full HD displejom, ktorý maximalizuje užívateľské rozhranie pre aplikácie a druhým riadkovým displejom v čele terminálu, ktorý je určený pre zobrazovanie rôznych upozornení, napríklad príchodzích hovorov.

Vďaka výkonnému procesoru Qualcomm SD660 Octu-core 2.2 GHz, operačnému systému Android 9 a výkonému skeneru 1D a 2D kódov výrazne zvyšuje schopnosť správne a rýchlo plniť náročné úlohy s maximálnou presnosťou a efektívnosťou.

Bezdrôtové nabíjanie kompatibilný so systémami SMART DOCK

MEMOR 20 a SmartDock

Trend mobilného trhu je bezdrôtový a Datalogic patrí medzi lídrov tejto technológie. Bezdrôtové nabíjanie je osvedčená prvotriedne technológie, ktorá eliminuje nutnosť čistiť kontakty na zariadení a nabíjacích dokoch a súčasne ponúka bezkonkurenčnú spoľahlivosť pri nabíjaní batérie na plnú kapacitu. Systémy Memor 20 Smart Dock ponúka jedinečnú funkciu uzamknutia, ktorá zabezpečí zariadenie proti krádeži, strate alebo odcudzeniu. Všetky systémy Smart Dock podporujú tiež káblový prenos dát pre splnenie požiadaviek tých užívateľov, ktorí v dokoch vyžadujú komunikáciu cez rozhranie USB alebo Ethernet.

Komunikácia

Pre komunikáciu využíva MEMOR kompletnú sadu vstavaných bezdrôtových technológií. Pre vnútorné i vonkajšie aplikácie duálne pásmo MIMO Wi-Fi vrátane najnovšieho štandardu 802.11ac, Bluetooth® v5 s BLE, NFC pre jednoduché spárovanie a mobilné hlasové a dátové pripojenie s využitím novej generácie LTE-Advanced s duálnymi SIM kartami.

Odolnosť a prevedenie Healthcare

MEMOR 20 je najodolnejší PDA od Datalogic, bolo testované proti pádu na betón z výšky 1,8 m a konštrukcia je vodeodolná s triedou krytia IP65 a IP67, pre použitie v náročných podmienkach. Preto Datalogic MEMOR 20 môže byť použitý bez obáv pre pracovníkov v teréne, maloobchode, logistických službách ale aj výrobných závodoch. Navyše je dostupný aj vo verzii HEALTHCARE, v bielom prevedení a odolnosťou proti každodennému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami používaných v zdravotníctve.

Kľúčové vlastnosti

  • Jednodielna bezpečne vymeniteľná batéria 4 100mAh
  • Vysoko výkonný osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz s 4 GB pamäte RAM
  • Bezkonkurenčná spoľahlivosť a efektivita, bezkontaktné prevedenie eliminuje najčastejšiu príčinu porúch
  • Fantastický 5,7 “displej s pomerom strán 18: 9 a rozlíšením Full HD
  • Sekundárny displej hore okamžite zobrazuje náhľad prichádzajúcich oznámení, volania a správ
  • Čítačka odtlačkov prstov pre bezpečnú identifikáciu
  • Najodolnejšie zariadenie Memor s  krytím IP65 a IP67 a odolnosťou proti pádu na betón z výšky 1,8
  • Smart Dock s technológiou bezdrôtového nabíjania, a káblová komunikácia Ethernet / USB