Tag Archive for: Honeywell CK65

Predlžujú sa Vám doby dodania HW a nechcete sa dostať do situácie, kedy by ste museli obmedziť výrobu alebo zastaviť vychystanie tovaru vo Vašom sklade?

Máme pre Vás riešenie – zariadenia HONEYWELL sú SKLADOM !

Honeywell CK65

HONEYWELL CK65

Robustné zariadenie vhodné najmä do priemyslu, či prašných alebo mraziarenských skladov s operačným systémom ANDROID.

Disponuje 2D skenerom v niekoľkých prevedeniach pre skenovanie na krátke vzdialenosti, či pre zachytenie kódov až do 12m.

Viac informácií o HONEYWELL CK65 nájdete TU.

Honeywell EDA61K

HONEYWELL EDA61K

Zariadenie vhodné do skladov a stredne ťažkého priemyslu s OS ANDROID a 2D skenerom.

Zariadenie disponuje aj slotom pre SIM kartu. Je možné dokúpiť príslušenstvo ako GUNGRIP rúčku, či držiak na opasok.

Viac informácií o HONEYWELL EDA61K nájdete TU.

 

Honeywell EDA52

HONEYWELL EDA52

EDA52 je nové mobilné zariadenie HONEYWELL vybavené 5″ displejom a osemjadrovým procesorom.

Tenký a ľahký dizajn zariadenia je vhodný najmä pre celodennú  prácu v skladoch, či logistike. Nový skenovací modul dokáže tiež prečítať poškodené a menej kvalitné kódy.

Viac informácií o HONEYWELL EDA 52 TU.

 

Ak Vás táto ponuka zaujala alebo máte otázky neváhajte kontaktovať náš obchodný tím na mailovej adrese: obchod@bartech.sk alebo na telefónnom čísle: +421 905 936 973.

 

Spoločnosť Honeywell uviedla na trh „staronový“ PDA terminál CK65 s novým Flex Range skenerom, ktorý precízne sníma kódy na krátke aj dlhé vzdialenosti. Ako jedni z prvých sme mali možnosť si tieto nové termináli vyskúšať a kedže sme boli s ich výkonom spokojní, rovno sme ich odporúčali nášmu zákazníkovi pre využitie v rozľahlom sklade paliet. 

Honeywell CK65 Flex Range (FR) je vybavený novým skenerom Honeywell 8. generácie (6803FR). Ide tak o odolný PDA terminál so skenerom pre kvalitné čítanie kódov ako na krátke, tak aj na dlhé vzdialenosti.  Toto zariadenie predstavuje optimálnu voľbu pre zákazníkov, ktorí požadujú skenovanie širokej škály kódov na rôzne vzdialenosti, od krabíc pre pickerov, až po vyskladňovanie paliet z horných regálových pozícií.

Hlavné výhody nového CK65 FR

  • Dual lens systém, pre kvalitné zachytenie vzdialeného aj blízkeho 1D a 2D kódu
  • Takmer okamžité automatické zaostrovanie
  • Čítanie kódov od 5 cm až do 10 m (záleží od veľkosti a hustoty kódu)
  • Ľahké, odolné a multifunkčné zariadenie

Testovanie u zákazníka

Požiadavka nášho zákazníka pôsobiaceho v potravinárskom priemysle bolo, aby zariadenie, ktoré budú používať skladníci pri vychystávaní tovaru bolo schopné čítať kódy na vzdialenosť 2-3 metrov. Zákazník používa kódy 128, ktoré označujú ako pozíciu na sklade, tak aj samotnú paletu.
Pre testovanie sme odporúčali práve zariadenie Honeywell CK65 FR. Nie len u nás v kancelárii, ale aj v reálnej prevádzke zariadenie fungovalo bezchybne. Zákaznícke kódy sa podarilo čítať bez problémov aj pod cca 45° uhlom, ktorý vznikal pri čítaní kódov skladovej pozície z vysokozdvižného vozíka. Zákazník ocenil aj schopnosť čítania kódov cez čelné sklo vozíka, či možnosť presného zamerania kódu.V minulosti mal zákazník problém práve s tým, keď boli dva kódy blízko sebe. Skladníci rýchlo nasnímali kód, čo im potvrdila zvuková signalizácia, no nekontrolovali, či zachytili ten správny. U tohto terminála po nastavení snímača do Centre decode módu skladník vidí, ktorý kód vyberá a navyše k jeho prečítaniu príde iba vtedy, ak zameriavací lúč je blízko stredu celého kódu. Vďaka tomuto módu je možné čítať aj dva kódy, ktoré sú blízko pri sebe.

V prípade, že Vás Honeywell CK65 FR oslovila nás kontaktujte na adrese obchod@bartech.sk.