Archív pre zančku: datalogic

S nadšením a hrdosťou oznamujeme, že naša spoločnosť obhájila prestížne ocenenie od popredného distribútora IT a Auto ID produktov spoločnosti Ingram Micro status GOLD PARTNER. 

Spolupráca so spoločnosťou Ingram Micro je pre nás dôležitou súčasťou našej stratégie v oblasti dodávok, distribúcie produktov a služieb. Cesta k obhájeniu statusu zlatého partnera u spoločnosti Ingram Micro nebola jednoduchá, ale stála za to. Naša spoločnosť sa neustále snaží poskytovať našim zákazníkom inovatívne riešenia, najnovšie technológie a kvalitné služby. Naši zamestnanci sa aj v spolupráci s firmou Ingram Micro neustále vzdelávajú a zdokonaľujú, aby boli vždy v strehu s rýchlo sa meniacim prostredím.

Veľké poďakovanie patrí našim verným zákazníkom, ktorí nám dôverujú a s ktorými spolupracujeme. Bez nich, by sme nedosiahli tento úspech. Ich podpora a spätná väzba nám pomáhajú neustále sa zlepšovať a rásť. Taktiež patrí veľká vďaka nášmu tímu za ich tvrdú prácu, oddanosť a odhodlanie. Sú to práve naši zamestnanci, ktorí tvoria chrbticu našej spoločnosti a bez ktorých by sme neobhájili tento významný míľnik.

Spoločnosť DATALOGIC uviedla na trh začiatkom minulého mesiaca nový model skeneru, ktorý užívateľom ponúka pohodlné využitie v skladoch, či obchode. Vďaka svojej ľahkosti a malým rozmerom používatelia čoskoro ocenia, že HandScanner umožňuje ergonomickú prácu a prirodzeným pracovným pohybom im uľahčuje ich každodenné operácie.

Čím sa odlišuje od konkurencie

Nový skener je v porovnaní s prstencovými skenermi tenší a umiestnený na zadnej strane ruky, čo umožňuje skladníkom mať voľné ruky a manipulovať s tovarom. V spojení s PDA terminálom poskytuje jedinečné spojenie, ktoré znižuje čas a chybovosť pri práci v sklade, či na logistike až o 33%. Zariadenie je vhodné aj do časovo náročných logistických operácií, pretože jeho batéria vydrží až 15 hodín alebo 10 000 skenov, čo pohodlne pokryje takmer dve pracovné zmeny. Pomocou dobíjacej stanice je možné plne nabiť batériu za menej ako dve hodiny.

Dostupné konfigurácie

Datalogic HandScanner

Zariadenie je štandardne dodávané v dvoch konfiguráciách, obe v prevedení s 2D skenerom:

 • Standard range – určený pre skenovanie na krátku vzdialenosť medzi 10 – 80 cm
 • Mid-range – určený pre skenovanie na vzdialenosť 30 – 150 cm

Nový skener od DATALOGIC nájde svoje uplatnenie v maloobchode, sklade, či na logistike, kde je pomocou neho možné robiť príjem, výdaj tovaru, kontrolu hotového tovaru a pod.

Informujte sa ohľadom tohto či iného modelu DATALOGIC u nás!

Spoločnosť DATALOGIC uvádza na trh ďalší prírastok do svoje rodiny nových, výkonných, priemyselných Android terminálov rady MEMOR. Tento raz ide o variant s hardvérovou klávesnicou, ktorá výrazne prispieva k ergonómii používania najmä pri nasadení v skladoch a logistike.

DIZAJN A KOMUNIKÁCIA

Memor KĽahký a tenký dizajn mobilných počítačov MEMOR K ocenia najmä používatelia, ktorý musia mať prenosný terminál v ruke celú zmenu. S hardvérovou klávesnicou, dvomi šikovno umiestnenými bočnými klávesami a technológiou SoftSpot ™ pre rôzne užívateľom definované akcie sú procesy skenovania či zadávania údajov ľahké a rýchle. Výkonné pripojenie Wi-Fi, ktoré obsahuje štandard AC, ponúka používateľom veľmi rýchly prístup k dátam v reálnom čase, zatiaľ čo konektor USB-C zaisťuje výnimočnú rýchlosť výmeny dát a nabíjania v dokovacej staničke. Celková konštrukcia PDA terminálu je súčasne tiež veľmi odolná s krytím IP54 a odolnosťou proti pádu na betón z výšky 1,2 m. Špeciálna, 3 800 mAh batéria zaisťuje veľmi dlhú výdrž i pri vysokých nárokoch na skenovanie a komunikáciu.

Mäkká, podsvietená klávesnica umožňuje používateľom rýchle a pohodlné písanie a veľmi rýchly 2D imager zaručuje používateľom ľahké čítanie akéhokoľvek 1D alebo 2D čiarového kódu z ľubovoľného povrchu, vrátane mobilných obrazoviek. Toto všetko je pre používateľov aj vďaka priaznivej ceny zariadenia zárukou rýchleho návratu vloženej investície

ZHRNUTIE VÝHOD

DATALOGIC MEMOR K

DATALOGIC MEMOR K

 • Ultra-ergonomický, kompaktný a robustný
 • 4-palcový kapacitný, multidotykový displej s tvrdeným sklom Dragontrail™
 • Android 9
 • 2 GHz, procesor Quad / Octa s 3 GB RAM / 32 GB Flash
 • Podsvietená gumová klávesnica s 24 klávesmi, plus dve bočné skenovacie klávesy a dve programovateľné klávesy na bočnej strane
 • Vymeniteľná 3 800 mAh Li-Ion batéria
 • Odolnosť proti pádu do 1,2 m na betón (1,5 m s ochranným, gumovým púzdrom), krytie IP54
 • Výkonné Wi-Fi pripojenie vrátane najnovšieho štandardu 802.11ac
 • Bezdrôtová technológia Bluetooth® v5 s krátkym dosahom a BLE
 • NFC pre komunikáciu na blízko
 • Zadný fotoaparát s automatickým zaostrovaním, 8 MP s bleskom LED
 • Pokročilá, ultratenká 2D kamera s patentovanou technológiou Datalogic „Green Spot“ pre vizuálnu spätnú väzbu
 • Technológia SoftSpot ™ spoločnosti Datalogic pre inovatívne spúšťanie prostredníctvom dotykového displeja

Pokiaľ Vás hore uvedené informácie zaujali, neváhajte nás kontaktovať na adrese obchod@bartech.sk

Sekundárny displej

Nový mobilný terminál od firmy Datalogic MEMOR 20 bol navrhnutý pre firmy s tými najvyššími nárokmi na mobilitu. Terminál ponúka tenký kompaktný dizajn smartphonu s hlavným 5,7 ” full HD displejom, ktorý maximalizuje užívateľské rozhranie pre aplikácie a druhým riadkovým displejom v čele terminálu, ktorý je určený pre zobrazovanie rôznych upozornení, napríklad príchodzích hovorov.

Vďaka výkonnému procesoru Qualcomm SD660 Octu-core 2.2 GHz, operačnému systému Android 9 a výkonému skeneru 1D a 2D kódov výrazne zvyšuje schopnosť správne a rýchlo plniť náročné úlohy s maximálnou presnosťou a efektívnosťou.

Bezdrôtové nabíjanie kompatibilný so systémami SMART DOCK

MEMOR 20 a SmartDock

Trend mobilného trhu je bezdrôtový a Datalogic patrí medzi lídrov tejto technológie. Bezdrôtové nabíjanie je osvedčená prvotriedne technológie, ktorá eliminuje nutnosť čistiť kontakty na zariadení a nabíjacích dokoch a súčasne ponúka bezkonkurenčnú spoľahlivosť pri nabíjaní batérie na plnú kapacitu. Systémy Memor 20 Smart Dock ponúka jedinečnú funkciu uzamknutia, ktorá zabezpečí zariadenie proti krádeži, strate alebo odcudzeniu. Všetky systémy Smart Dock podporujú tiež káblový prenos dát pre splnenie požiadaviek tých užívateľov, ktorí v dokoch vyžadujú komunikáciu cez rozhranie USB alebo Ethernet.

Komunikácia

Pre komunikáciu využíva MEMOR kompletnú sadu vstavaných bezdrôtových technológií. Pre vnútorné i vonkajšie aplikácie duálne pásmo MIMO Wi-Fi vrátane najnovšieho štandardu 802.11ac, Bluetooth® v5 s BLE, NFC pre jednoduché spárovanie a mobilné hlasové a dátové pripojenie s využitím novej generácie LTE-Advanced s duálnymi SIM kartami.

Odolnosť a prevedenie Healthcare

MEMOR 20 je najodolnejší PDA od Datalogic, bolo testované proti pádu na betón z výšky 1,8 m a konštrukcia je vodeodolná s triedou krytia IP65 a IP67, pre použitie v náročných podmienkach. Preto Datalogic MEMOR 20 môže byť použitý bez obáv pre pracovníkov v teréne, maloobchode, logistických službách ale aj výrobných závodoch. Navyše je dostupný aj vo verzii HEALTHCARE, v bielom prevedení a odolnosťou proti každodennému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami používaných v zdravotníctve.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednodielna bezpečne vymeniteľná batéria 4 100mAh
 • Vysoko výkonný osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz s 4 GB pamäte RAM
 • Bezkonkurenčná spoľahlivosť a efektivita, bezkontaktné prevedenie eliminuje najčastejšiu príčinu porúch
 • Fantastický 5,7 “displej s pomerom strán 18: 9 a rozlíšením Full HD
 • Sekundárny displej hore okamžite zobrazuje náhľad prichádzajúcich oznámení, volania a správ
 • Čítačka odtlačkov prstov pre bezpečnú identifikáciu
 • Najodolnejšie zariadenie Memor s  krytím IP65 a IP67 a odolnosťou proti pádu na betón z výšky 1,8
 • Smart Dock s technológiou bezdrôtového nabíjania, a káblová komunikácia Ethernet / USB
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.