Tag Archive for: čítačka RFID

Spločnosť Honeywell predstavila novú generáciu RFID čítačky IH40, ktorá nájde svoje využitie v maloobchodoch, skladoch, logistických centrách alebo vo výrobe. Pomáha zabezpečiť, aby bol správny tovar v správny čas na správnom mieste.

S čítačkami RFID IH40 môžu pracovníci skladu výrazne skrátiť potrebný čas pri vychystávaní tovaru alebo naskladňovaní zásob a výrazne zlepšiť presnosť pri zisťovaní stavu zásob, vybavovaní objednávok prípadne pri potvrdzovaní doručeného tovaru. V transporte a logistike môžu pracovníci zvýšiť efektivitu triedenia a doručovania. Výrobní pracovníci môžu udržiavať zásoby pre výrobnú linku, čím zvyšujú celkovú produkciu. IH40 ponúka režim Tag Finder, s ktorým je možné jednoducho určiť polohu konkrétneho balíka, palety alebo krabice. Napríklad ak dorazí nákladné auto so zásielkou, pracovník dokáže rýchlo identifikovať, ktoré balíky treba vyložiť.

S použitím RFID technológie je možné vykonávať operácie, ktoré sa týkajú evidencie pohybu zásob 25-krát rýchlejšie ako je tomu pri použití značenia čiarovým kódom. V niektorých prípadoch môže toto riešenie ušetriť až hodiny času a umožňuje častejšiu aktualizáciu stavu zásob. Väčšina organizácií, ktoré používajú čiarové kódy alebo dokonca manuálne kontrolujú stav jednotlivých zásob pri inventúre potrebujú ďaleko viac času a pracovníkov.

Ergonomicky navrhnutá RFID čítačka IH40 dokáže prečítať tagy až do vzdialenosti 6 metrov. Pri použití s mobilnými terminálmi ponúka komplexné riešenie, s ktorým je možné spracovávať RFID tagy ale aj 1D a 2D kódy. Medzi kompatibilné zariadenia patria: CT40, CT45, CT60/XP, EDA51/K. Párovanie prebieha rýchlo bez nutnosti inštalácie softvéru, pretože čítačka je s mobilným terminálom spojená priamo cez konektor, nie bezdrôtovo. Vďaka tejto vlastnosti je možné obe zariadenia nabíjať použitím jednej nabíjacej stanice. IH40 disponuje 4000 mAh batériou, vďaka ktorej dokáže zabezpečiť činnosť počas 8 hodinovej pracovnej zmeny. V prípade potreby je možné batériu jednoduchým spôsobom vymeniť.

Naše partnerstvo s popredným výrobcom Auto ID zariadení  ZEBRA TECHNOLOGIES sa každým rokom spolupráce stáva čoraz pevnejšie. V minulom roku nás najviac potešilo získanie statusu ZEBRA PREMIER BUSINESS PARTNER, ktoré nám prinieslo nové možnosti spolupráce najmä na väčších projektoch. 

Okrem toho naše technické oddelenie v tom istom roku úspešne vykonalo skúšky potrebné pre získanie titulu  ZEBRA Printer Repair Specialist, čím sme získali možnosť vykonávať pre našich zákazníkov všetky opravy stolných a priemyselných tlačiarní vrátane profylaktických a záručných opráv.

No a pretože nie sme zvyknutí zastať po prvých úspechoch na mieste, pustili sme sa do ďalšej výzvy – získať špecializáciu na predaj a inštaláciu RFID zariadení – ZEBRA RFID SPECIALIST. Po splnení kvalifikačných predpokladov nám bola k 1.6.2020 táto špecializácia udelená. Ďakujeme všetkým, ktorí nás v našom úsilí podporujú a už teraz sa tešíme na nové projekty, ktoré budeme môcť s vami, našimi zákazníkmi, riešiť, a ktoré nás posunú zase o krok ďalej.

 

ZEBRA MC3330 RFID

ZEBRA ZD500 RFID

Anténa ZEBRA AN480

Stacionárna čítačka ZEBRA FX9600