Archív pre zančku: Android terminál

Predlžujú sa Vám doby dodania HW a nechcete sa dostať do situácie, kedy by ste museli obmedziť výrobu alebo zastaviť vychystanie tovaru vo Vašom sklade?

Máme pre Vás riešenie – zariadenia HONEYWELL sú SKLADOM !

Honeywell CK65

HONEYWELL CK65

Robustné zariadenie vhodné najmä do priemyslu, či prašných alebo mraziarenských skladov s operačným systémom ANDROID.

Disponuje 2D skenerom v niekoľkých prevedeniach pre skenovanie na krátke vzdialenosti, či pre zachytenie kódov až do 12m.

Viac informácií o HONEYWELL CK65 nájdete TU.

Honeywell EDA61K

HONEYWELL EDA61K

Zariadenie vhodné do skladov a stredne ťažkého priemyslu s OS ANDROID a 2D skenerom.

Zariadenie disponuje aj slotom pre SIM kartu. Je možné dokúpiť príslušenstvo ako GUNGRIP rúčku, či držiak na opasok.

Viac informácií o HONEYWELL EDA61K nájdete TU.

 

Honeywell EDA52

HONEYWELL EDA52

EDA52 je nové mobilné zariadenie HONEYWELL vybavené 5″ displejom a osemjadrovým procesorom.

Tenký a ľahký dizajn zariadenia je vhodný najmä pre celodennú  prácu v skladoch, či logistike. Nový skenovací modul dokáže tiež prečítať poškodené a menej kvalitné kódy.

Viac informácií o HONEYWELL EDA 52 TU.

 

Ak Vás táto ponuka zaujala alebo máte otázky neváhajte kontaktovať náš obchodný tím na mailovej adrese: obchod@bartech.sk alebo na telefónnom čísle: +421 905 936 973.

 

VC8300 je kompaktné a odolné zariadenie s dotykovou obrazovkou a alfanumerickou klávesnicou. 8″ obrazovka a klávesnica sú integrované do jedného krytu a vytvárajú kompaktný dizajn, ktorý sa hodí prakticky do každého skladového vozidla a prostredia. Zariadenie je ideálnou náhradou za terminály s operačným systémom Windows, ktorým končí podpora. Ponúka jednoduchú a lacnú inštaláciu, migráciu a správu zariadení.

Základné informácie

Zebra VC8300 na vysokozdvižnom vozíku

Vozíkový terminál Zebra VC8300 používa operačný systém Android 8.1 s podporou pre ďalšie verzie Androidu, čo z neho robí dlhodobé riešenie. 8″ displej s rozlíšením 1280×720 pixelov a svietivosťou 1000 nitov zabezpečuje dobrú čitateľnosť, či už vo vnútornom alebo vonkajšom prostredí. Bezproblémový beh najrôznejších aplikácií je dosiahnutý použitím 8 jadrového procesoru Qualcomm Snapdragon s frekvenciou 2.2 GHz, pamäťou RAM 4GB a vnútornou pamäťou 32GB, ktorá môže byť rozšírená.

Konektivita

K podnikovej sieti poskytuje pripojenie pokročilá technológia WiFi (IEEE 802.11a/b/g/n/ac/k/r; 2×2 MU-MIMO), ktorá rozširuje dosah a zvyšuje rýchlosť, čím poskytuje užívateľom stálu dostupnosť a rýchlu odozvu aplikácií. Komunikácia s rôznymi perifériami je sprostredkovaná technológiu Bluetooth 5.0, ktorá oproti predchádzajúcej verzii ponúka vyšší dosah a rýchlosť prenosu pri menšej energetickej náročnosti.

Odolnosť

Zariadenie je pripravené pre použitie v drsných pracovných prostrediach. Bolo navrhnuté, aby bolo schopné “prežiť” nárazy, vibrácie aj teplotné šoky. Krytie IP66 poskytuje ochranu pred prachom a vodou. Pri verzii “Freezer” je možné nepretržité použitie napríklad v mraziarňach alebo chladiarenských prostrediach, vďaka operačnej teplote od -30°C až do 50°C. Toto je dosiahnuté použitím niekoľkých vykurovacích teliesok, ktoré sa nachádzajú aj v displeji a umožňujú používanie dotykového displeja aj pri takto nízkych teplotách.

Flexibilita

Keď príde na rad otázka flexibilty, VC8300 je jednotka vo svojej triede. Doplnky zahŕňajú káblové aj bezdrôtové čítačky čiarových kódov, prenosné tlačiarne alebo push-to-talk mikrofón. Užívatelia môžu vymeniť integrovanú klávesnicu a UPS batériu, čím sa minimalizujú cesty do servisného strediska a maximalizuje sa dostupnosť zariadenia. Keďže bola použitá tá istá platforma ako pri ostatných ručných alebo nositeľných mobilných zariadeniach Zebra, každý pracovník môže používať toto zariadenie s minimálnymi nárokmi na zaškolenie. V prípade, ak podnik už predtým používal vozíkové terminály od spoločnosti Zebra, je možné vykonať jednoduchú výmenu, pretože úchyty a napájacie káble sú kompatibilné.

Honeywell EDA 52 je produkt ďalšej generácie ScanPal mobilných počítačov, ktorý je vybavený najnovším procesorom Qualcomm Snapdragon octa-core 2.0 GHz a bohatou bezdrôtovou konektivitou pomocou NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 a 4G LTE komunikácie.

Zariadenie disponuje novým výkonným snímačom Honeywell S0703, ktorý ponúka rýchle snímanie aj poškodených alebo nekompletných 1D a 2D kódov. EDA52 je ľahko párovateľná s RFID Sledmi Honeywell IH25/IH40, vďaka čomu môže byť použitá ako RFID čítačka. 13 megapixelová zadná kamera umožňuje snímať kvalitné fotky do dokumentácie a 5 megapixelová predná kamera, pomocou ktorej môžete uskutočňovať video hovory. EDA 52 je vybavená veľkým 5,5 palcovým displejom (1440x720px), ktorý zabezpečuje jednoduchú obsluhu aplikácií. Pomocou vymeniteľnej batérie s kapacitou 4500 mAh je dosiahnutá výdrž pri používaní až do 12 hodín. Zariadenie je k dispozícii vo variantoch s pamäťami 3/32GB, 4/64GB a 6/128GB.

Vďaka ľahkému a tenkému vyhotoveniu je zaručená jednoduchá obsluha jednou rukou a komfortné nosenie počas celého dňa. Aj napriek nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je zariadenie dostatočne odolné pre použitie v rôznych pracovných prostrediach. EDA52 disponuje krytím IP67, ochranou displeja Gorilla Glass a pomocou dodatočného ochranného krytu je možné zvýšiť odolnosť voči pádom.

EDA 52 používa operačný systém Android 11 a možno ho v budúcnosti upgradovať na Android 13, čím sa minimalizujú problémy s údržbou a zaisťuje sa dlhodobá podpora funkcií. Tieto nové zariadenia ponúkajú tiež spätnú kompatibilitu s Honeywell príslušenstvom, napríklad dokovacou stanicou pre EDA51 pridaním adaptéra. Táto vlastnosť pomôže existujúcim zákazníkom znížiť ich celkové náklady pri nasadení.

Firma UNITECH opäť rozšírila svoju ponuku prenosných terminálov s OS Android. Nový model  HT730 je ergonomický, ručný terminál s klávesnicou a výbornými parametrami pre pohodlný a efektívny zber dát vo výrobe či skladoch.

Vďaka 4-palcovému, vysoko kontrastnému displeju, poskytuje HT730 používateľom skvelý prehľad o  zosnímaných informáciách a ľahké prezeranie vo vonkajšom prostredí. Zariadenie sa dodáva s dvoma variantami HW klávesnice – 29 a 38 kláves – a s dvomi tlačidlami na skenovanie. Už v štandardnej výbave sa zariadenie dodáva s batériou s dlhou výdržou 6700mAh, čo umožňuje HT730  využívať nepretržité až po dobu 20 – 26 hodín, podľa skutočnej záťaže. Navyše vďaka technológii „hot swap“ umožňuje HT730 výmenu batérií  bez prerušenia spojenia s informačným systémom,  Mimoriadne odolná konštrukcia terminálu odolá pádu na betón z  výšky 1,8 m a pri použití voľitelného gumového ochranného púzdra  sa odolnosť proti pádu zvýši až na 2,4 m. Samozrejmosťou u takýchto terminálov je krytie proti vode a prachu kategórie IP65/67

K dobrej ergonómii práce prispieva tiež 30 st. sklon integrovanej skenovacej jednotky, ktorý obsluhe umožňuje snímať kódy  a súčasne pozerať aj na displej zariadenia. K terminálu HT730 je možné tiež doobjednať množstvo doplnkov vrátane pištolovej rúčky, UHF RFID antény a 2D skenovacej jednotky určenej pre snímanie kódov až do 20m. Tieto doplnky pomôžu zvýšiť použitie a komfort personálu pri vykonávaní skladových, či výrobných operácií.

Hlavné výhody HT730

 • Android 10 OS s GMS
 • 2D skener s 30° sklonom pre  pohodlné skenovanie
 • 6700 mAh batéria
 • Krytie IP65/IP67 proti vode a prachu
 • Procesor Qualcomm® Artificial Intelligence (AI)
 • Bluetooth® 5.1

Nový model HT 730 si určite nájde uplatnenie naprieč výrobným či logistickým spektrom vďaka svojej robustnosti a výdrži v teréne. Pokiaľ by ste ho chceli vyskúšať aj vy, kontaktujte nás na obchod@bartech.sk

V samom závere roka ohlásila spoločnosť DATALOGIC nový model PDA terminálu SKORPIO X5 .Na trhu tak nahradí staršie zariadenie Skorpio X4 a jeho poslaním je pokračovať v tradícii odolných a spoľahlivých zariadení tejto rady, ktorú zákazníci poznajú už vyše 20 rokov.

Nový model DATALOGIC SKORPIO X5 zaujme okrem najmodernejšej technológie Qualcomm Snapdragon 600® a OS ANDROID 10 predovšetkým svojim 4.3’’ displejom, osvedčeným dizajnom a univerzálnym využitím naprieč logistikou, obchodom, či veľkoskladmi. Ide naozaj o ľahký, no zároveň odolný (IP65) PDA terminál, ktorý svojim výkonom podporuje rôzne aplikácie, či už pre evidenciu tovaru alebo na odpisovanie výrobných krokov v reálnom čase.  Vďaka širokému teplotnému rozpätiu (-20° až 50°C), môže byť toto zariadenie použité aj  v chladiarenských spoločnostiach. Skorpio X5 zároveň ponúka široké portfólio  opcií, aby si zákazník mohol vyskladať zariadenie tak, aké potrebuje pre svoje podnikanie.

Zákazníci majú na výber dva základné modely – klasickú „rovnú“ verziu (brick) alebo verziu s rúčkou (gun-grip). Ďalej je možné si vybrať z troch druhov klávesníc – 28 klávesová,numerická, 38 klávesová s funkčnými tlačidlami alebo 47 klávesová plne alfanumerická. Štandardom u DATALOGIC je výber medzi 1D alebo 2D snímačom. Skorpio X5 na rozdiel od svojich predchodcov poskytuje vylepšený 2D skener pre načítanie aj stredne vzdialených kódov (1,5-2m), čo je veľkým prínosom najmä pre logistiku a sklady. Spoločnosť DATALOGIC tiež oznámila, že pracuje aj na doplnení tzv. XLR skeneru, ktorý bude určený pre zachytenie kódov na väčšiu vzdialenosť ako 2m.

Veľkou výhodou u nového modelu X5 je možnosť vybrať si medzi štandardným nabíjaním alebo novou technológiou bezkontaktného nabíjania. V prípade, že má zákazník potrebu využívať zariadenie 24/7 je k dispozícii okrem štandardnej 3500mAh batéria aj vysokokapacitná 6200 mAh batéria, ktorá spolu s funkciou Hot Swap ( výmena batérie bez nutnosti vypnutia zariadenia) zabezpečí dokonalú plynulosť výrobných, či logistických operácií.

DATALOGIC SKORPIO X5 Android nájde svoje uplatnenie v obchodných reťazcoch, skladoch, či logistických spoločnostiach. Je plne pripravený spĺňať náročné pracovné podmienky a aplikácie pre zrýchlenie a celkové zefektívnenie pracovných postupov.

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelnie!

Sekundárny displej

Nový mobilný terminál od firmy Datalogic MEMOR 20 bol navrhnutý pre firmy s tými najvyššími nárokmi na mobilitu. Terminál ponúka tenký kompaktný dizajn smartphonu s hlavným 5,7 ” full HD displejom, ktorý maximalizuje užívateľské rozhranie pre aplikácie a druhým riadkovým displejom v čele terminálu, ktorý je určený pre zobrazovanie rôznych upozornení, napríklad príchodzích hovorov.

Vďaka výkonnému procesoru Qualcomm SD660 Octu-core 2.2 GHz, operačnému systému Android 9 a výkonému skeneru 1D a 2D kódov výrazne zvyšuje schopnosť správne a rýchlo plniť náročné úlohy s maximálnou presnosťou a efektívnosťou.

Bezdrôtové nabíjanie kompatibilný so systémami SMART DOCK

MEMOR 20 a SmartDock

Trend mobilného trhu je bezdrôtový a Datalogic patrí medzi lídrov tejto technológie. Bezdrôtové nabíjanie je osvedčená prvotriedne technológie, ktorá eliminuje nutnosť čistiť kontakty na zariadení a nabíjacích dokoch a súčasne ponúka bezkonkurenčnú spoľahlivosť pri nabíjaní batérie na plnú kapacitu. Systémy Memor 20 Smart Dock ponúka jedinečnú funkciu uzamknutia, ktorá zabezpečí zariadenie proti krádeži, strate alebo odcudzeniu. Všetky systémy Smart Dock podporujú tiež káblový prenos dát pre splnenie požiadaviek tých užívateľov, ktorí v dokoch vyžadujú komunikáciu cez rozhranie USB alebo Ethernet.

Komunikácia

Pre komunikáciu využíva MEMOR kompletnú sadu vstavaných bezdrôtových technológií. Pre vnútorné i vonkajšie aplikácie duálne pásmo MIMO Wi-Fi vrátane najnovšieho štandardu 802.11ac, Bluetooth® v5 s BLE, NFC pre jednoduché spárovanie a mobilné hlasové a dátové pripojenie s využitím novej generácie LTE-Advanced s duálnymi SIM kartami.

Odolnosť a prevedenie Healthcare

MEMOR 20 je najodolnejší PDA od Datalogic, bolo testované proti pádu na betón z výšky 1,8 m a konštrukcia je vodeodolná s triedou krytia IP65 a IP67, pre použitie v náročných podmienkach. Preto Datalogic MEMOR 20 môže byť použitý bez obáv pre pracovníkov v teréne, maloobchode, logistických službách ale aj výrobných závodoch. Navyše je dostupný aj vo verzii HEALTHCARE, v bielom prevedení a odolnosťou proti každodennému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami používaných v zdravotníctve.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednodielna bezpečne vymeniteľná batéria 4 100mAh
 • Vysoko výkonný osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz s 4 GB pamäte RAM
 • Bezkonkurenčná spoľahlivosť a efektivita, bezkontaktné prevedenie eliminuje najčastejšiu príčinu porúch
 • Fantastický 5,7 “displej s pomerom strán 18: 9 a rozlíšením Full HD
 • Sekundárny displej hore okamžite zobrazuje náhľad prichádzajúcich oznámení, volania a správ
 • Čítačka odtlačkov prstov pre bezpečnú identifikáciu
 • Najodolnejšie zariadenie Memor s  krytím IP65 a IP67 a odolnosťou proti pádu na betón z výšky 1,8
 • Smart Dock s technológiou bezdrôtového nabíjania, a káblová komunikácia Ethernet / USB
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.