BARTECH SLOVAKIA

KROS

KROS je dlhé roky lídrom v oblasti ekonomického, stavebného, podnikového a znaleckého softvéru. Dôkazom toho je i dôvera 103 000 zákazníkov či stále sa rozrastajúca zbierka rôznych ocenení. A niet sa veru čomu čudovať. Veď na trhu je už viac ako štvrťstoročie.

ALFU plus, OMEGU a TAXU pozná každý správny účtovník, dobrý mzdár zas nedá dopustiť na OLYMP. Bez CENKROSU 4 si prácu nevie predstaviť žiaden rozpočtár, HYPO a MEMO ocení každý znalec a ONIX už pomohol mnohým zbaviť sa nekonečných excelovských tabuliek.

Rozrastá sa však i rodinka krosáckych online riešení. Prvým priekopníkom bola online fakturácia iKROS, ktorá je postupne nahrádzaná vylepšenou KROS Fakturáciou. Obľube sa teší aj KROS Sklad na riadenie skladu online. Stavbári si zas prídu na svoje s appkami KROS Priebeh výstavby, KROS Stavebné projekty, KROS Výmery a online Cenníkovou databázou. Nechýba ani riešenie pre riadenie projektov Fushky.

Autor: Pavel Loprais
BarTender 2023

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

|
Zebra TC73/TC78

V súčasnej dobe je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby podniky mali k dispozícii výkonné a...

| Hardware
WORKSHOP SMART INDUSTRY - rekapitulácia

  Dňa 17.05.2023 sme spolu s partnermi organizovali workshop zameraný na tému najnovších riešení pre...

| Udalosti
Zebra ET60/ET65

Zebra Technologies predstavuje nové tablety ET60 a ET65, ktoré ponúkajú spojenie výkonnosti, odolnosti a flexibilnosti...

| Hardware