BARTECH SLOVAKIA

UNITECH EA510 RFID

Heslom „ Je čas posunúť sa ďalej“ uviedla spoločnosť UNITECH na trh nový, kompaktný model prenosného terminálu EA510 s vylepšeným dizajnom a agresívnym výkonom. Nové zariadenie EA510 je vyhotovené v dizajne, ktorým pripomína skorej štandardné smartfóny. Ale svojim užívateľom ponúka o mnoho viac….

Medzi popredné vlastnosti tohto modelu patrí bezpochybne pomerne veľká 5,7“  obrazovka a už spomínaný tenký a ľahší dizajn.

EA510 – predný a zadný pohľad

Zariadenie beží na najnovšej verzii OS Android 9.0. Vďaka šikovnému Qualcomm 660 Octa-core 64bits procesoru poskytuje EA 510 možnosť pracovať tak, aby sa zariadenie nezasekávalo v polovici úlohy, ktorú aktuálne vykonávate.

Pre zákazníkov je tiež dôležitá dlhá výdrž batérie – nový model EA 510 sa dodáva s vymeniteľnou batériou 4 200 mAh, ktorá zabezpečuje možnosť práce počas celej zmeny, bez nutnosti dobíjania, či výmeny batérie. Ak by ste potrebovali predsa len zariadenie nabiť, nebude Vám to trvať dlhšie ako 3 hodiny, vďaka novej technológii Unitech Quick Changer 4.0. Na zadnej strane zariadenia je tiež senzor pre čítanie otlačku prsta, pre pohodlnejšie odomknutie zariadenia

Dostupné aj ako RFID čítačka

EA510 s RFID čítačkou

Unitech EA 510 je tiež možné využiť ako RFID čítačku. Stačí pridať voliteľné príslušenstvo s integrovaným UHF/RFID modulom. Na výber sú dve možnosti:

  • UHF s krátkym dosahom – verzia EA510 s integrovanou čítačkou UHF / RFID s krátkym dosahom a vzdialenosťou čítania do 1 metra
  • UHF s dlhým dosahom – verzia EA510 s integrovanou čítačkou UHF / RFID s dlhým dosahom a čítacou vzdialenosťou do 6,5 metra

No treba si uvedomiť, že na dosah čítania má zásadný vplyv aj prostredie a kvalita RFID tagov.

Unitech EA 510 nájde svoje uplatnenie v maloobchode, distribučných spoločnostiach, či ľahšom priemysle a sklade a taktiež u všetkých, kto hľadá spoľahlivé zariadenie s dobrým pomerom cena/výkon.

 

Autor: Pavol Tománek
UNITECH HT730

Firma UNITECH opäť rozšírila svoju ponuku prenosných terminálov s OS Android. Nový model  HT730 je...

| Hardvér
MODO a KROS

Spolupráca firmy BARTECH SLOVAKIA a firmy KROS prináša už vyše 4 rokov zákazníkom možnosť využívať...

| Riešenia, Udalosti
RFID brány

Systémy pre evidenciu a zber dát s využitím  RFID prvkov sa posledné roky silno presadzujú...

| Riešenia, Technológie
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Riešenia, Softvér