BARTECH SLOVAKIA

BARTECH TEAM a COVID-19

Vírus COVID 19 rýchlo a razantne mení svet, ktorý sme doteraz poznali. Všetci sa musíme prispôsobiť novej situácii. Nie je to jednoduché, ale aj v tomto období je našou prioritou zaistiť našim zákazníkom kompletný servis, na ktorý sú u nás zvyknutí, od dodávok potrebného HW až po vykonávanie servisu .

Neustále dopĺňame naše skladové zásoby spotrebného materiál (etikety, farbiace pásky, tlačové hlavy), aby bolo možné ich čo najrýchlejšie expedovať k našim zákazníkom a zabezpečiť tak plynulú výrobu. Naši pracovníci sú taktiež pripravení vycestovať na nevyhnutné servisné zásahy či pracovné schôdzky. Samozrejmosťou je dodržiavanie všetkých zdravotných a hygienických opatrení ( ochranné rúška, rukavice ..).
Veríme, že vzájomným rešpektovaním sa a dodržiavaním hygienických opatrení, môže naša spolupráca aj v tejto ťažkej dobe úspešne pokračovať a naďalej sa rozvíjať.

Sme tu stále s Vami

BARTECH TEAM

Autor: Pavel Loprais
Spotrebný materiál

Celosvetová pandémia ochromila aj celosvetovú ekonomiku, ktorá sa len pomaly a za silnej podpory centrálnych...

Verifikácia kódov vo výrobe

Výrobné spoločnosti používajú rôzne formy značenia (tlačené etikety, priame značenie-DPM) na sledovanie výrobkov od momentu...

| Hardware
Zebra Industrial Print Migration

Spoločnosť Zebra Technologies predstavila novú promoakciu Industrial Print Migration, vďaka ktorej je možné nakúpiť vybrané...

| Akcie, Hardware
Nový GENESIS 7680g XP

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 retail sektor zaznamenal nárast, ktorý sa však z veľkej časti...

| Hardware