BARTECH SLOVAKIA

BARTECH TEAM a COVID-19

Vírus COVID 19 rýchlo a razantne mení svet, ktorý sme doteraz poznali. Všetci sa musíme prispôsobiť novej situácii. Nie je to jednoduché, ale aj v tomto období je našou prioritou zaistiť našim zákazníkom kompletný servis, na ktorý sú u nás zvyknutí, od dodávok potrebného HW až po vykonávanie servisu .

Neustále dopĺňame naše skladové zásoby spotrebného materiál (etikety, farbiace pásky, tlačové hlavy), aby bolo možné ich čo najrýchlejšie expedovať k našim zákazníkom a zabezpečiť tak plynulú výrobu. Naši pracovníci sú taktiež pripravení vycestovať na nevyhnutné servisné zásahy či pracovné schôdzky. Samozrejmosťou je dodržiavanie všetkých zdravotných a hygienických opatrení ( ochranné rúška, rukavice ..).
Veríme, že vzájomným rešpektovaním sa a dodržiavaním hygienických opatrení, môže naša spolupráca aj v tejto ťažkej dobe úspešne pokračovať a naďalej sa rozvíjať.

Sme tu stále s Vami

BARTECH TEAM

Autor: Pavel Loprais
MODO a KROS

Spolupráca firmy BARTECH SLOVAKIA a firmy KROS prináša už vyše 4 rokov zákazníkom možnosť využívať...

| Riešenia, Udalosti
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér
FARBIACE PÁSKY PRE TT TLAČIARNE

Výber vhodnej farbiacej pásky pre termotransférové tlačiarne je základným predpokladom pre dosahovanie kvalitnej tlače a...

| Spotrebný materiál
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Riešenia, Softvér