BARTECH SLOVAKIA

Datalogic PowerScan 95X1 AutoRange

Priemyselné snímače DATALOGIC rady POWERSCAN dlhodobo patria k tomu najlepšiemu, čo je možné v oblasti priemyselných ručných skeneroch nájsť. Poslednou novinkou v tomto radu je nová séria PowerScan 95X1 Auto Range (AR), špičkový priemyselný ručný skener s možnosťou skenovania s veľmi dlhým dosahom  všetkých bežných 1D / 2D čiarových kódov. Tento prírastok ďalej rozširuje ponuku rodiny PowerScan 9000 zahrnutím zobrazovacích modelov Auto Range 2D.

Čo je nové ?

Snímacia jednotka PowerScan 9500 AR má výkonný systém automatického zaostrovania, ktorý umožňuje skeneru čítať rovnako rýchlo a spoľahlivo z krátkej vzdialenosti 15 cm  ako aj zo vzdialenosti viac ako 20 m. Zatiaľ čo dávnejšie ste potrebovali jeden typ snímača na snímanie z extra veľkých vzdialeností a iný typ na snímanie na krátku vzdialenosť, táto nová vlastnosť teraz umožňuje operátorovi ľahký a rýchly presun čítania z blízkeho detailu až na čiarový kód umiestnený v hornej časti skladového regálu. Výkonný LED osvetľovací systém premieta pravidelný obrazec s ostrými hranami, ktorý možno použiť ako ukazovateľ zorného poľa v detailnom poli, zatiaľ čo laserový zameriavač umožňuje viditeľnosť zameriavača skenera na veľké vzdialenosti.

Aké prevedenia sú k dispozícii ?

Snímače PowerScan 95X1 AR sú k dispozícii v klasickom káblovom prevedení (PD9531-AR) ako aj v bezšňúrových modeloch s proprietárnym rádiom Datalogic STAR Cordless System ™ 2.0 (PM9501-AR) alebo bezdrôtovou technológiou Bluetooth® 3.1 (PBT9501-AR).
Ďalšou výhodou týchto snímačov je taktiež možnosť zdieľať rovnaké príslušenstvo ako ostatné produkty série PowerScan 9XXX, čo umožňuje kombináciu zariadení a základných staníc podľa rôznych potrieb užívateľského prostredia.

Je možné si tento snímač zapožičať na otestovanie

ÁNO !! Ako dlhodobý partner firmy DATALOGIC vieme Vám tieto snímače predviesť priamo u vás vo firme a podľa potreby aj na určité obdobie zapožičať, aby ste sa sami mohli presvedčiť o ich prínosu pre zvýšenie produktivity práce vo vašom sklade. Stačí napísať alebo zavolať na naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk a naši obchodníci s vami dohodnú podmienky predvedenia či zápožičky.

Neváhajte, zavolajte !

Autor: Josef Ronek
E-shop predá, ale kto poradí ?

Dnešná doba ponúka na internete nepreberné množstvo zdrojov na zakúpenie čohokoľvek. Skenery čiarových kódov,  tlačiarne...

Zariadenia ZEBRA pre RFID aplikácie

Zebra Technologies je dlhé roky známa na trhu ako najväčší dodávateľ zariadení pre tlač a...

| Hardvér, Technológie
Vreckový snímač UNITECH MS925

Unitech MS 925 je nový, vreckový bluetooth skener, ktorý vyniká svojou kompaktnosťou a výkonom. Je...

| Hardvér
Sme Zebra RFID SPECIALIST

Naše partnerstvo s popredným výrobcom Auto ID zariadení  ZEBRA TECHNOLOGIES sa každým rokom spolupráce stáva...

| Udalosti