BARTECH SLOVAKIA

Datalogic PowerScan 95X1 AutoRange

Priemyselné snímače DATALOGIC rady POWERSCAN dlhodobo patria k tomu najlepšiemu, čo je možné v oblasti priemyselných ručných skeneroch nájsť. Poslednou novinkou v tomto radu je nová séria PowerScan 95X1 Auto Range (AR), špičkový priemyselný ručný skener s možnosťou skenovania s veľmi dlhým dosahom  všetkých bežných 1D / 2D čiarových kódov. Tento prírastok ďalej rozširuje ponuku rodiny PowerScan 9000 zahrnutím zobrazovacích modelov Auto Range 2D.

Čo je nové ?

Snímacia jednotka PowerScan 9500 AR má výkonný systém automatického zaostrovania, ktorý umožňuje skeneru čítať rovnako rýchlo a spoľahlivo z krátkej vzdialenosti 15 cm  ako aj zo vzdialenosti viac ako 20 m. Zatiaľ čo dávnejšie ste potrebovali jeden typ snímača na snímanie z extra veľkých vzdialeností a iný typ na snímanie na krátku vzdialenosť, táto nová vlastnosť teraz umožňuje operátorovi ľahký a rýchly presun čítania z blízkeho detailu až na čiarový kód umiestnený v hornej časti skladového regálu. Výkonný LED osvetľovací systém premieta pravidelný obrazec s ostrými hranami, ktorý možno použiť ako ukazovateľ zorného poľa v detailnom poli, zatiaľ čo laserový zameriavač umožňuje viditeľnosť zameriavača skenera na veľké vzdialenosti.

Aké prevedenia sú k dispozícii ?

Snímače PowerScan 95X1 AR sú k dispozícii v klasickom káblovom prevedení (PD9531-AR) ako aj v bezšňúrových modeloch s proprietárnym rádiom Datalogic STAR Cordless System ™ 2.0 (PM9501-AR) alebo bezdrôtovou technológiou Bluetooth® 3.1 (PBT9501-AR).
Ďalšou výhodou týchto snímačov je taktiež možnosť zdieľať rovnaké príslušenstvo ako ostatné produkty série PowerScan 9XXX, čo umožňuje kombináciu zariadení a základných staníc podľa rôznych potrieb užívateľského prostredia.

Je možné si tento snímač zapožičať na otestovanie

ÁNO !! Ako dlhodobý partner firmy DATALOGIC vieme Vám tieto snímače predviesť priamo u vás vo firme a podľa potreby aj na určité obdobie zapožičať, aby ste sa sami mohli presvedčiť o ich prínosu pre zvýšenie produktivity práce vo vašom sklade. Stačí napísať alebo zavolať na naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk a naši obchodníci s vami dohodnú podmienky predvedenia či zápožičky.

Neváhajte, zavolajte !

Autor: Josef Ronek
MATRIX 220 - TOP výkon

MATRIX 220 je nový stacionárny imager od firmy Datalogic, ktorého  flexibilita skenovania predurčuje pre väčšinu...

| Hardvér
Inovatívne riešenia HONEYWELL

Spoločnosť Honeywell neustále reaguje na výzvy podnikania v celom dodávateľskom reťazci. Tento mesiac uviedli na...

| Hardvér
Ste pripravení na inventúry majetku?

S blížiacim sa koncom roka sa blíži aj povinnosť vykonať inventúru dlhodobého a nehnuteľného majetku....

| Riešenia, Softvér
BarTender 2019 nový release

Ako Premium Solutions partner sme sa zúčastnili na Roadshow vo Viedni, kde bol prezentovaný najnovší...

| Softvér