BARTECH SLOVAKIA

Sme certifikovaný Servisný partner ZEBRA

Spolupráca našej firmy BARTECH SLOVAKIA  a jedného z najväčších dodávateľov Auto ID zariadení a služieb opäť posilnila, Obchodné výsledky dosiahnuté v minulom období našu spoločnosť posunuli do kategórie Business Premium Partner spoločnosti ZEBRA Technologies.

Nakoľko sme veľmi potešení týmto statusom, chceli by sme tu zdôrazniť, že v našom prípade to nie je iba o úspechoch v predaji. A pretože vždy sme sa našim verným zákazníkom snažili ponúknuť nie len nové, moderné a výkonné  zariadenia, ale predovšetkým aj kvalitné služby, poradenstvo a servis, pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení poriadaných firmou ZEBRA.

To azda môže povedať každý dodávateľ  zariadení ZEBRA, no nie každý sa môže preukázať oficiálnym certifikátom, ktorý ho oprávňuje vykonávať aj záručné opravy zariadení bez nutnosti zaslania zariadenia do servisného centra výrobcu. A my áno.

V súčasnosti sme držiteľom týchto 2 certifikátov

  • Printer Repair Specialist – Label Printer
  • TC20/TC25 Battery Replacement Program

 

A nakoľko chceme svoje partnerstvo s firmou Zebra naďalej rozvíjať, zariadili sme do našej ponuky aj ich originálny spotrebný materiál pre termotransferové tlačiarne, u ktorého je firmou ZEBRA garantovaná najvyššia kvalita a trvanlivosť tlače aj v extrémnych podmienkach. Na záver Vás chceme ubezpečiť, že aj naďalej budem usilovať o získanie ďalších špecializácií tak, aby sme Vám našim zákazníkom, mohli ponúkať služby v tej najvyššej kvalite.

Autor: Pavel Loprais
BarTender 2019 nový release

Ako Premium Solutions partner sme sa zúčastnili na Roadshow vo Viedni, kde bol prezentovaný najnovší...

| Softvér
Tools Management System - nové funkcie

Zákazníci, ktorí využívajú naše riešenie Tools Management System na evidenciu montážnych prípravkov a náradia, majú...

| Riešenia, Udalosti
Datalogic PowerScan 95X1 AutoRange

Priemyselné snímače DATALOGIC rady POWERSCAN dlhodobo patria k tomu najlepšiemu, čo je možné v oblasti...

| Hardvér
Centralizovaná tlač štítkov

V poslednej dobe sa stále častejšie stretávame s požiadavkami zákazníkov na zjednodušenie vytvárania, správy a...

| Riešenia