BARTECH SLOVAKIA

Sme certifikovaný Servisný partner ZEBRA

Spolupráca našej firmy BARTECH SLOVAKIA  a jedného z najväčších dodávateľov Auto ID zariadení a služieb opäť posilnila, Obchodné výsledky dosiahnuté v minulom období našu spoločnosť posunuli do kategórie Business Premium Partner spoločnosti ZEBRA Technologies.

Nakoľko sme veľmi potešení týmto statusom, chceli by sme tu zdôrazniť, že v našom prípade to nie je iba o úspechoch v predaji. A pretože vždy sme sa našim verným zákazníkom snažili ponúknuť nie len nové, moderné a výkonné  zariadenia, ale predovšetkým aj kvalitné služby, poradenstvo a servis, pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení poriadaných firmou ZEBRA.

To azda môže povedať každý dodávateľ  zariadení ZEBRA, no nie každý sa môže preukázať oficiálnym certifikátom, ktorý ho oprávňuje vykonávať aj záručné opravy zariadení bez nutnosti zaslania zariadenia do servisného centra výrobcu. A my áno.

V súčasnosti sme držiteľom týchto 2 certifikátov

  • Printer Repair Specialist – Label Printer
  • TC20/TC25 Battery Replacement Program

 

A nakoľko chceme svoje partnerstvo s firmou Zebra naďalej rozvíjať, zariadili sme do našej ponuky aj ich originálny spotrebný materiál pre termotransferové tlačiarne, u ktorého je firmou ZEBRA garantovaná najvyššia kvalita a trvanlivosť tlače aj v extrémnych podmienkach. Na záver Vás chceme ubezpečiť, že aj naďalej budem usilovať o získanie ďalších špecializácií tak, aby sme Vám našim zákazníkom, mohli ponúkať služby v tej najvyššej kvalite.

Autor: Pavel Loprais
Honeywell CK65 prichádza

Spoľahlivý a robustný prenosný počítač CK65 bol vyvinutý spoločnosťou Honeywell predovšetkým pre náročné úlohy v...

| Hardvér
Nový rad tlačiarní TOSHIBA

Japonská firma TOSHIBA predstavila nový rad priemyselných tlačiarní BA400, ktorá nahrádza úspešné a obľúbené tlačiarne...

| Hardvér
Dobrá vec sa podarila

S potešením Vám môžeme oznámiť, že spoločnosť Solitea Slovensko, a.s. úspešne prepojila svoj informačný systém...

| Riešenia, Softvér
EMA - majetok pod kontrolou

Nová aplikácia pre operatívnu evidenciu majetku s mobilnou inventúrou. To je projekt “EMA 2019”. Aplikáciu...

| Riešenia, Softvér