BARTECH SLOVAKIA

Ste pripravení na inventúry majetku?

S blížiacim sa koncom roka sa blíži aj povinnosť vykonať inventúru dlhodobého a nehnuteľného majetku. Vo väčšine firiem ide o neobľúbenú a hlavne zdĺhavú činnosť, ktorá zamestná množstvo ľudí, ktorí tak počas inventúry nemôžu vykonávať to, čo je ich hlavnou náplňou práce. Ale inventúra nemusí vždy byť zápas s desiatkami papierových zostáv a už vôbec nemusí trvať dlho.

Riešením je označenie majetku štítkami vhodnými pre strojové čítanie – čiarový kód, RFID tagy – a nasadenie prenosných terminálov, ktoré vedia tieto informácie čítať a triediť a nasledovne nazbierané dáta exportovať do nadriadeného systému, ktorý výsledky inventúry prehľadne zobrazí, utriedi a vie vytlačiť aj finálne zostavy.

Takýmto riešením je aj akciový balík EMA – Evidencia MAajetku, ktorý sme na základe skúseností od našich zákazníkov pre Vás pripravili. Čo že je obsahom takého balíka?

Softvér pre evidenciu majetku – webEMA

webEMA – databáza majetkov v počítači, editácia, filtrovanie, prehľady, tlač

Ide o intranetovú aplikáciu, ktorá je navrhnutá tak, aby bola možná spustiť v akomkoľvek internetovom prehliadači. Prístup na databázu tak môžete mať z počítača, tabletu či mobilu. Prihlasovanie jednotlivých používateľov je definované ich právami. Jednoducho tak môžete definovať, ktorá osoba môže v databáze vykonávať editáciu alebo jej povolíte iba prezeranie a tlač zostáv.

Aplikácia pre Android zariadenie

mobilná aplikácia

Druhá časť Android aplikácia EMA sa používa na fyzickú inventúru majetku v teréne, či operatívnu kontrolu majetku. Načítaním kódu lokácie, napr. na zárubni dverí, sa dostanete do časti inventúry danej lokácie. Následným čítaním kódov majetkov kontrolujete ich správne umiestnenie. Pri inventúre môžete zadať poznámku k majetku ako aj možnosť jeho vyradenia. Štandardom je používanie mobilných terminálov so zabudovanou čítačkou kódov a s operačným systémom Android 4.4 a vyšším, no spustíte ju aj v bežnom telefóne s týmto operačným systémom.

 

Prenosný terminál DATALOGIC MEMOR 10 + dokovacia stanica

Memor ™ 10 PDA je jedným z najpokročilejších a nejkomplexnejších zariadení, ktoré Datalogic v posledných rokoch uviedol na trh! Ako prvé zariadenie tohto druhu sa môže pýšiť bezdrôtovým nabíjaním vstavanej batérie a octa proceorom s frekvenciou 2GHz. Jeho ďalšie kľúčové vlastnosti sú nasledujúce:

 • MEMOR 10

  OS Android ver. 8.1 s GMS

 • procesor Octa-core 2GHz
 • 3GB RAM a 32GB eMMC Flash
 • 5″ dotykový kapacitný displej 720-1280 pix
 • WiFi 802.11 a/b/g/n/ac a tiež 802.11 k/r/v
 • LTE 4G+, BT v. 4.2 BLE, NFC
 • snímač bežných 1D aj 2D kódov
 • batéria 4100mAh a bezdrôtové nabíjanie
 • odolnosť IP65 a pád z výšky 1,5m
 • pracovná teplota od -20 to 50 ºC
 • pri deklarovanej robustnosti váha iba 285g

Tento kompletný balík, ktorého bežná cena je 2 066, 00 EUR, je teraz možné zakúpiť za skvelých 1 499,00 Eur.

Viacej si o tomto riešení môžete prečítať tiež na našom webe Mobilné riešenia.
Nečakajte až na koniec roka. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom už teraz a pripravte sa vopred na tohtoročné inventúry.

Pre ďalšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk

Autor: Miroslav Tománek
Identifikácia v zdravotníctve

Nie len aktuálna situácia s pandémiou, ale obecne skvalitnovanie zdravotnickej starostlivosti nás čoraz častejšie núti...

E-shop predá, ale kto poradí ?

Dnešná doba ponúka na internete nepreberné množstvo zdrojov na zakúpenie čohokoľvek. Skenery čiarových kódov,  tlačiarne...

BarTender 2019 nový release

Ako Premium Solutions partner sme sa zúčastnili na Roadshow vo Viedni, kde bol prezentovaný najnovší...

| Softvér
Vreckový snímač UNITECH MS925

Unitech MS 925 je nový, vreckový bluetooth skener, ktorý vyniká svojou kompaktnosťou a výkonom. Je...

| Hardvér