BARTECH SLOVAKIA

Honeywell CK65 prichádza

Spoľahlivý a robustný prenosný počítač CK65 bol vyvinutý spoločnosťou Honeywell predovšetkým pre náročné úlohy v skladoch, doprave a logistike. Operačný systém Android 8.1 a ergonomický dizajn robia zariadenie ľahko ovládateľným, spoľahlivým a mimoriadne odolným spoločníkom pre všetkých operátorov.

Vynikajúce hardvérové parametry

Vďaka Mobility Edge, dynamickej a jednotnej platforme pre mobilné zariadenia, je mobilný počítač CK65 pevnou a udržateľnou investíciou do budúcnosti. To je obrovská výhoda pre každého, kto vykonáva každodenné úlohy súvisiace so skladovaním, servisom v teréne alebo dopravou a logistikou. Operačný systém Android CK65 ponúka prostredníctvom Mobility Edge podporu štyroch generácií Androidu, počnúc Androidom 8. A bezpečnostné aktualizácie môžete využívať ešte o dva roky dlhšie prostredníctvom služby Honeywell Sentinel, čo opäť výrazne zhodnocuje vašu investíciu. Okrem veľkého, 4-palcového, jasného LCD dotykového displeja, ktorý je veľmi dobre čitateľný aj vo vonkajšom prostredí, je v základnej verzii vybavený numerickou klávesnicou s 38 klávesami. K dispozícii je voliteľne aj alfanumerická klávesnica s 51 klávesami. Vynikajúci výkon tomuto terminálu poskytuje procesor Octa 2,2 GHz v súčinnosti s operačnou pamäťou RAM DDR4 s kapacitou 2 GB / 4 GB.  Dostatok miesta na ukladanie fotografií zhotovených pomocou integrovaného 13-megapixlového fotoaparátu s automatickým zaostrovaním a bleskom získate na vstavanej flash pamäti s kapacitou 32 GB. A vďaka WLAN (802.11ac, 2×2 MIMO), Bluetooth a NFC je odosielanie dát do nadriadeného systému či databáze veľmi rýchle.

Klávesnice CK65

Snímanie bez kompromisov

Pre spoľahlivé snímanie čiarových kódov je tato novinka vybavená vysoko kvalitným  1D / 2D skenerom, ktorý je schopný čítať čiarové kódy zo vzdialeností od 0,15 až do 15,2 m! Navyše môže byť vaša CK65 vybavená pištolovou rukoväťou. A čo azda oceníte najviac je výnimočná kapacita batérie 5100 mAh, ktorá je schopná poskytovať energiu až  na 18 hodín nepretržitej práce..

Odolnosť a záruka

Dôležitým požiadavkom pre túto kategóriu terminálov je vždy aj vysoká odolnosť. CK65 sa môže pochváliť odolnosťou proti pádu z výšky 2,4 m, krytím IP64 a rozsahom pracovných teplôt od -20 ° C do +50 °C. Štandardná záruka na zariadenie Honeywell CK65 je 12 mesiacov, ktorú si však používateľ vie predĺžiť až na 36 mesiacov zakúpením odpovedajúceho servisného kontraktu.
Pokiaľ potrebujete ďalšie informácie alebo máte záujem o predvedenie terminálu u vás vo firme, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk

 

Autor: Luboš Ruchovanský
Inteligentné kabinety ZEBRA

Stretávate sa s tým, že sa Vaše zariadenia strácajú v sklade, či výrobe alebo ich...

| Hardvér, Riešenia
TMS a pohľad zákazníka

Aplikáciu TMS na evidenciu foriem a náradia sme v minulom roku nasadili aj u zákazníka...

| Riešenia
Datalogic Skorpio X5

V samom závere roka ohlásila spoločnosť DATALOGIC nový model PDA terminálu SKORPIO X5 .Na trhu...

| Hardvér
RFID brány

Systémy pre evidenciu a zber dát s využitím  RFID prvkov sa posledné roky silno presadzujú...

| Riešenia, Technológie