BARTECH SLOVAKIA

Nikola za Nikolu

V živote už to tak chodí. Ak máte vo firme mladé kolegyne, z času na čas vás niektorá v určitý okamžik opustí. Ten dôvod je prostý – materská dovolenka.

Nikola Ovečková

 

Po 4 rokoch skvelej práce nás teraz na určitý čas opúšťa sl. Nikola Ovečková, ktorú čakajú príjemné materské povinnosti. Pracovala na pozícii obchodnej asistentky, zabezpečovala komunikáciu s dodávateľskými firmami, vybavovala projektové ceny a špecializovala sa na farebné tlačiarne VIP color a tlačiarne značky Toshiba. Odchádzajúcej kolegyni želáme, aby jej všetko dopadlo na výbornú, aby sa mal očakávaný prírastok do rodiny čulo k svetu a robil šťastným rodičom len radosť. Veríme, že sa s ňou po čase opäť stretneme na obchodnom oddelení, kde nám bude dôležitou oporou.

 

 

Nikola Peltznerová

Od 26.februára jej povinnosti prebrala nová kolegyňa sl. Nikola Peltznerová. Osud to tak zriadil, že je to opäť Nikola, to aby sme si ľahšie zvykli. Doprajte našej novej kolegyni pri jednaniach trocha času než sa v náročnej problematike identifikačných technológií zorientuje. Aby vám mohla poskytovať potrebné informácie v procese vytvárania ponúk, ako aj samotného predaja. Novej kolegyni prajeme úspešnú kariéru obchodnej asistentky, pevné nervy a chuť neustále sa učiť nové veci a zdokonaľovať sa.

Kontaktný mail a telefón: peltznerova@bartech.sk , telefón 0905 367 677

Spolu to dokážeme.
Kolektív BARTECH SLOVAKIA

Autor: Miroslav Rampala
RFID brány

Systémy pre evidenciu a zber dát s využitím  RFID prvkov sa posledné roky silno presadzujú...

| Riešenia, Technológie
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Riešenia, Softvér
Expedícia podľa plánu

Náš dlhodobý zákazník FAURECIA AUTOMOTIVE SLOVAKIA, pre ktorého sme robili už niekoľko zákazkových riešení, nás...

| Riešenia
Nový GENESIS 7680g XP

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 retail sektor zaznamenal nárast, ktorý sa však z veľkej časti...

| Hardvér