BARTECH SLOVAKIA

Info zo seminára ZBER DÁT Z VÝROBY

Dňa 20.9.2017 sa uskutočnil ďalší z našich seminárov, tentoraz na tému Zber dát z výroby – INDUSTRY 4.0. Mimoriadne zaujímavá diskusia sa rozbehla už pred samotným oficiálnym začiatkom čím sa potvrdilo, že téma INDUSTRY 4.0 je v súčasnosti nielen vo výrobných spoločnostiach témou číslo jeden.

V rámci prezentácie boli predstavené komplexné riešenia našej spoločnosti BARTECH SLOVAKIA, určené na zber dát z výroby ( xTrace ), sledovanie pohybu výrobných nástrojov ( TMS ), ale i jednoúčelové SW riešenia určené pre zrýchlenie a spresnenie výrobných operácií ( STEP CHECK ). Ukážky nami realizovaných riešení vzbudili u účastníkov patričný záujem, ktorý sa plynule preniesol do poobedňajšieho workshopu. V rámci neho mali účastníci seminára možnosť otestovať si prezentovaný HW, prípadne prebrať možnosť použitia SW riešení priamo v ich výrobnom procese.

Hlavný partner seminára – spoločnosť DATALOGIC – prezentovala v zastúpení p. Písečného svoje portofólio HW vhodného pre výrobné linky a logistické procesy. Okrem robustných ručných skenerov a mobilných terminálov to boli aj kamerové systémy DATALOGIC MATRIX .

Všetkým účastníkom ďakujeme za stretnutie a tešíme sa na realizáciu projektov, ktoré vám pomôžu zvýšiť konkurencieschopnosť !

 Na fotografiách si môžete pozrieť, ako seminár prebiehal.

 

Autor: Miroslav Tománek
Tools Management System - nové funkcie

Zákazníci, ktorí využívajú naše riešenie Tools Management System na evidenciu montážnych prípravkov a náradia, majú...

| Riešenia, Udalosti
Nové modely tlačiarní VIP Color

Hranica medzi tým, keď sa stáva výhodnou vlastná tlač farebných štítkov, či už sú to...

| Hardvér
BarTender 2019 nový release

Ako Premium Solutions partner sme sa zúčastnili na Roadshow vo Viedni, kde bol prezentovaný najnovší...

| Softvér
BARTECH TEAM a COVID-19

Vírus COVID 19 rýchlo a razantne mení svet, ktorý sme doteraz poznali. Všetci sa musíme...

| Udalosti