BARTECH SLOVAKIA

Info zo seminára ZBER DÁT Z VÝROBY

Dňa 20.9.2017 sa uskutočnil ďalší z našich seminárov, tentoraz na tému Zber dát z výroby – INDUSTRY 4.0. Mimoriadne zaujímavá diskusia sa rozbehla už pred samotným oficiálnym začiatkom čím sa potvrdilo, že téma INDUSTRY 4.0 je v súčasnosti nielen vo výrobných spoločnostiach témou číslo jeden.

V rámci prezentácie boli predstavené komplexné riešenia našej spoločnosti BARTECH SLOVAKIA, určené na zber dát z výroby ( xTrace ), sledovanie pohybu výrobných nástrojov ( TMS ), ale i jednoúčelové SW riešenia určené pre zrýchlenie a spresnenie výrobných operácií ( STEP CHECK ). Ukážky nami realizovaných riešení vzbudili u účastníkov patričný záujem, ktorý sa plynule preniesol do poobedňajšieho workshopu. V rámci neho mali účastníci seminára možnosť otestovať si prezentovaný HW, prípadne prebrať možnosť použitia SW riešení priamo v ich výrobnom procese.

Hlavný partner seminára – spoločnosť DATALOGIC – prezentovala v zastúpení p. Písečného svoje portofólio HW vhodného pre výrobné linky a logistické procesy. Okrem robustných ručných skenerov a mobilných terminálov to boli aj kamerové systémy DATALOGIC MATRIX .

Všetkým účastníkom ďakujeme za stretnutie a tešíme sa na realizáciu projektov, ktoré vám pomôžu zvýšiť konkurencieschopnosť !

 Na fotografiách si môžete pozrieť, ako seminár prebiehal.

 

Autor: Miroslav Tománek
Ste pripravení na inventúry majetku?

S blížiacim sa koncom roka sa blíži aj povinnosť vykonať inventúru dlhodobého a nehnuteľného majetku....

| Riešenia, Softvér
Inovatívne riešenia HONEYWELL

Spoločnosť Honeywell neustále reaguje na výzvy podnikania v celom dodávateľskom reťazci. Tento mesiac uviedli na...

| Hardvér
Mobility EDGE ako ochrana investície

Koncom minulého roka spoločnosť Honeywell predstavila svetu svoju  „Mobility Edge platformu“. Tato platforma ponúka zákazníkom, ktorí používajú...

| Hardvér, Softvér
Sme certifikovaný Servisný partner ZEBRA

Spolupráca našej firmy BARTECH SLOVAKIA  a jedného z najväčších dodávateľov Auto ID zariadení a služieb...

| Technická podpora