BARTECH SLOVAKIA

Info zo seminára ZBER DÁT Z VÝROBY

Dňa 20.9.2017 sa uskutočnil ďalší z našich seminárov, tentoraz na tému Zber dát z výroby – INDUSTRY 4.0. Mimoriadne zaujímavá diskusia sa rozbehla už pred samotným oficiálnym začiatkom čím sa potvrdilo, že téma INDUSTRY 4.0 je v súčasnosti nielen vo výrobných spoločnostiach témou číslo jeden.

V rámci prezentácie boli predstavené komplexné riešenia našej spoločnosti BARTECH SLOVAKIA, určené na zber dát z výroby ( xTrace ), sledovanie pohybu výrobných nástrojov ( TMS ), ale i jednoúčelové SW riešenia určené pre zrýchlenie a spresnenie výrobných operácií ( STEP CHECK ). Ukážky nami realizovaných riešení vzbudili u účastníkov patričný záujem, ktorý sa plynule preniesol do poobedňajšieho workshopu. V rámci neho mali účastníci seminára možnosť otestovať si prezentovaný HW, prípadne prebrať možnosť použitia SW riešení priamo v ich výrobnom procese.

Hlavný partner seminára – spoločnosť DATALOGIC – prezentovala v zastúpení p. Písečného svoje portofólio HW vhodného pre výrobné linky a logistické procesy. Okrem robustných ručných skenerov a mobilných terminálov to boli aj kamerové systémy DATALOGIC MATRIX .

Všetkým účastníkom ďakujeme za stretnutie a tešíme sa na realizáciu projektov, ktoré vám pomôžu zvýšiť konkurencieschopnosť !

 Na fotografiách si môžete pozrieť, ako seminár prebiehal.

 

Autor: Miroslav Tománek
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér
Inteligentné kabinety ZEBRA

Stretávate sa s tým, že sa Vaše zariadenia strácajú v sklade, či výrobe alebo ich...

| Hardvér, Riešenia
Nový GENESIS 7680g XP

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 retail sektor zaznamenal nárast, ktorý sa však z veľkej časti...

| Hardvér
FARBIACE PÁSKY PRE TT TLAČIARNE

Výber vhodnej farbiacej pásky pre termotransférové tlačiarne je základným predpokladom pre dosahovanie kvalitnej tlače a...

| Spotrebný materiál