BARTECH SLOVAKIA

Oplatí sa vám nakupovať u nás ?

Dnešná doba ponúka nepreberné množstvo zdrojov na zakúpenie čohokoľvek. Skenery čiarových kódov a tlačiarne samolepiacich etikiet nie sú výnimkou. 

Cenový rozdiel však u týchto komodít rýchlo stratí význam pokiaľ vám nefunguje všetko ako má. Rada, ako nastaviť skener, aby snímal to čo požadujeme, nakonfigurovanie tlačiarne na konkrétny spotrebný materiál, prípadne nastavenie PDA terminálu s pripájaním do WIFI siete má zrazu celkom inú hodnotu, ako pôvodný cenový rozdiel. Nikto z nás by si asi nešiel kúpiť nové auto k susedovi len preto, že „ ho dokáže zohnať“ lacnejšie. Určite by každého zaujímalo, ako je to so servisom, náhradnými dielmi atď.

Chcete nakupovať lacno, alebo dobre ?

Internetové portály sú preplnené rôznymi e-shopmi, kde síce nájdete tovar za veľmi nízke ceny, no zvyčajne aj s nízkou úrovňou poskytovaných informácií k tovaru v prípade odbornej konzultácie. V prípade potreby sa na žiadneho „pána ešopa“ zvyčajne nedovoláte. Ak potrebujete nutne riešiť problém, je to ešte horšie. Pritom väčšinou tento HW používate ako výrobný či pracovný nástroj vo svojich firmách. Je preto niekedy nepochopiteľné, ako nezodpovedne sa k nákupu takýchto pracovných nástrojov stavajú niektorí firemní nákupcovia, pre ktorých je cena hlavným určujúcim pravidlom pre nákup tovaru. Vôbec sa nezaujímajú od koho nakupujú, či je dodávateľ odborníkom vo svojom odbore, či ho dohľadám ak budem potrebovať pomôcť a či mi vôbec bude vedieť pomôcť.

Nakupujte u odbornikov

u nás nakupujete so skutočnou pridanou hodnotou

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Za ten čas si získala zákazníkov svojim profesionálnym prístupom. Sme s nimi stále od výberu vhodného typu zariadenia, dodávku zariadení a SW až po kompletný záručný aj pozáručný servis. Aby sme vedeli zákazníkom garantovať 100 % technickú podporu, sú zamestnanci pravidelné školení výrobcami hardware a software. Naše dlhoročné skúsenosti s implementáciou vlastných systémov, pre označovanie a zber dát z výroby a v skladoch, využívame  pri odbornom poradenstve / konzultáciách ešte pred dodaním tovaru. Informujeme nových zákazníkov o skúsenostiach z praxe ešte pred samotnou realizáciou projektov a prinášame im rôzne pohľady na riešenie ich požiadaviek .

Pravidelne nás tiež môžete vidieť na odborných výstavách a seminároch, kde máte možnosť pozrieť si všetko v reálnom prevedení a možnosť konzultovať požiadavky vás zákazníkov s našimi odborníkmi. Nie sme teda len bežným predajcom HW a SW, ale ponúkame aj službu konzultácií a analýz. U nás máte istotu, že viete čo nakupujete ešte pred samotnou realizáciou. Odporúčame len také riešenia, ktoré prinesú zákazníkovi najlepší pomer cena/výkon a ktoré by sme si sami zakúpili.

Ako to vidíte vy ?

Vsadíte na „lacnejšiu“ verziu nákupu tovaru a služieb cez „suseda“, alebo sa obrátite na profesionálov, ktorí vedia čo predávajú ?  My v tom máme jasno !

Autor: Miroslav Tománek
Nové tablety Zebra ET80/ET85

Spoločnosť Zebra uvádza na trh nové robustné tablety ET80 a ET85. Tieto 12 palcové tablety so...

| Hardware, Udalosti
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Software
MODO a KROS

Spolupráca firmy BARTECH SLOVAKIA a firmy KROS prináša už vyše 4 rokov zákazníkom možnosť využívať...

| Software, Udalosti
Nový GENESIS 7680g XP

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 retail sektor zaznamenal nárast, ktorý sa však z veľkej časti...

| Hardware