BARTECH SLOVAKIA

Vydarený odborný seminár

Účastníci seminára

Účastníci seminára

Koncom  apríla sme uskutočnili ďalší z odborných seminárov na tému Mobilné riešenia, ktorý bol určený pre partnerskú sieť. Na seminári sa zúčastnilo 28 ľudí z 15 partnerských firiem. Program, rozdelený na teoretickú a praktickú časť, mal podľa vyjadrenia účastníkov profesionálnu úroveň, z ktorej si odniesli veľa nových a cenných poznatkov. Okrem toho, že získali nové informácie z oblasti označovania a zberu dát pomocou 1D,2D a RFID kódov, si mohli prezentovaný HW a SW prakticky vyskúšať. Súčasťou odborného seminára bola aj prezentácia a praktická ukážka kompletného HW od spoločnosti DATALOGIC, ktorú zastupoval jej regionálny zástupca Marek Písečný.

Prezentované boli riešenia nielen na báze Windows systémov, ale aj Android OS. Po prezentáciách nasledoval workshop, kde mohli partneri priamo konzultovať svoje požiadavky s našimi pracovníkmi, ktorí majú na starosti predaj aj technickú stránku HW a SW.

 

Momentky zo seminára

Momentky zo seminára

Významným prínosom tohto odborného seminára bolo aj to, že naši partneri dostali ucelený obraz o šírke riešení, ktorá naša spoločnosť ponúka a má už u zákazníkov realizovaných. Všetky technológie boli prezentované na praktických riešeniach, ktoré už u našich zákazníkov bežia.

Odborný seminár mal aj svoju voľnú časť. Pre partnerov bol v tejto časti pripravený nemenej zaujímavý program. Okrem možnosti, zmerať si sily v bowlingu a na laserovej strelnici, bol pripravený aj večerný raut s riadenou ochutnávkou kvalitných značkových vín. Len škoda, že časť partnerov sa tejto časti programu nemohla zúčastniť či už z pracovných, alebo rodinných dôvodov. Veríme, že všetci ostatní sa veľmi dobre bavili a strávili s nami peknú chvíľku aj pri neformálnom stretnutí. Veríme, že sa spolu a vo väčšom počte, v takejto atmosfére, stretneme aj o rok.

Autor: Pavel Loprais
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Riešenia, Softvér
Pozvánka na veľtrh

Po veľmi dobrej skúsenosti z minulého virtuálneho veľtrhu sme sa rozhodli, že budeme v tomto...

| Udalosti
MODO a KROS

Spolupráca firmy BARTECH SLOVAKIA a firmy KROS prináša už vyše 4 rokov zákazníkom možnosť využívať...

| Riešenia, Udalosti