BARTECH SLOVAKIA

Workshop MSU a MK-Soft

Aj keď podpora Mobilného skladníka PDA je v informačnom systéme MK-soft už dlhší čas, nie všetci implementační partneri mali o tomto nadstavbovom riešení úplné informácie. Preto sme sa tento rok rozhodli uskutočniť sériu odborných workshopov a  povedomie o  nadstavbových riešeniach medzi partnermi zlepšiť.

Informácie z priebehu workshopu

Prvý tohoročný workshop sa uskutočnil 30.mája v priestoroch našej spoločnosti v Holíči a zúčastnili sa ho hlavne partneri zo západného Slovenska. Plánovaný čas wokshopu na 3hodiny sa nakoniec v družnej debate predĺžil až na 4,5 hod. a všetci zúčastnení odchádzali mimoriadne spokojní. Ocenili takúto možnosť stretnutia sa s partnermi, ktorý tento IS predávajú a okrem informácií z našej strany na riešenie Mobilný skladníkIVO si vymenili aj svoje skúsenosti s IS MK-soft u svojich zákazníkov.

Na základe týchto pozitívnych skúseností sme sa rozhodli uskutočniť podobný workshop aj pre stred a východ Slovenska. Lokalitu pre uskutočnenie workshopov ako aj presné termíny dáme včas vedieť. No uskutočnenie závisí hlavne od záujmu implementačných partnerov MK-soft.  „Západniari“ mali záujem a vyplatilo sa im to.

Viac informácií o prezentovaných nadstavbových riešeniach nájdete na týchto odkazoch

http://mobilneriesenia.sk/mobilny-skladnik-uni/

http://mobilneriesenia.sk/ivo-inventura-v-obchode/

MSU a MK-soft


Autor: Pavel Loprais
Konferencia Ingram Micro

Spoločnosť Ingram Micro je významným celosvetovým distribútorom IT a Auto ID zariadení a softvéru. Zastupuje...

| Udalosti
Implementácia CodeChecker

Každým rokom dodávame našim zákazníkom riešenia, ktoré im pomáhajú zlepšiť ich interné procesy. Jedným z...

| Riešenia
Zebra ET40/ET45

Zebra ET40 a ET45 sú nové tablety za priaznivé ceny, ktoré poskytujú všetko, čo sa...

| Hardware
Sledovanie výroby s Honeywell

Spoločnosť Honeywell má vo svojom portfóliu širokú škálu produktov, pomocou ktorých dokážete využitím značenia čiarovým...

| Hardware