BARTECH SLOVAKIA

NOVINKA Honeywell Granit

Honeywell Granit

Spoločnosť Honeywell v Januári tohto roku priniesla na trh novinku v oblasti priemyselného snímania 1D/2D čiarových kódov snímač „Granit“. Máte pocit, že sa nedá už v snímaní kódov nič vylepšiť a technológie sú na maxime? Práve Honeywell stále dokazuje opak a napreduje vo vývoji nových zariadení ďalej za hranice bežných snímačov.

Odolnosť predovšetkým

Novinka je určená primárne do extrémneho priemyselného prostredia, kde sa vyžaduje vysoká odolnosť voči drsnejšiemu zaobchádzaniu a rôznym externým vplyvom ako je vlhko, teplo, chlad, nárazy. Granit je tak rovnako vhodný pre použitie v skladoch a výrobe ako aj pre použitie v exteriéroch – vďaka jeho konštrukcii s krytím IP65 je pripravený odolávať naozaj extrémnym podmienkam.

Z dobrého ešte lepšie

Základ tohto snímača vychádza z veľmi úspešnej rady 2D imagerov Honeywell XENON z ktorého bolo použité vnútro a vsadené do odolného obalu snímača Granit. Patentovaná snímacia technológia Adaptus 6.0 svojím výkonom presvedčila už nejedného zákazníka a plánuje svoje kvality dokazovať aj ďalej v špeciálne upravenom obale. V hlučnejšom prostredí vie oznámiť dobre načítaný kód nastaviteľnou vibráciou a navyše má veľmi presný zameriavač pre prípad, že by bolo treba vyberať kód s viacerých umiestnených blízko seba.
Bluetoothová verzia snímača Granit sebou prináša 100m dosah snímania od staničky a 14 hodinovú výdrž na batériu bez nabíjania. Čo dodať? Honeywell vie ako robiť kvalitné a odolné zariadenia. A preto neváhajte a vyskúšajte kvality tohoto nového snímača osobne u nás, alebo si dohodnite predvedenie u Vás s naším obchodným oddelením.

Autor: Luboš Ruchovanský
Honeywell HF800

V našom článku Vám predstavíme stacionárny skener HF800 od spoločnosti Honeywell. Vďaka použitým moderným technológiám...

| Hardware
Zebra ET40/ET45

Zebra ET40 a ET45 sú nové tablety za priaznivé ceny, ktoré poskytujú všetko, čo sa...

| Hardware
Seminár - RFID vo výrobe a logistike

Radi by sme Vás pozvali na bezplatný seminár na tému: RFID TECHNOLÓGIA VO VÝROBNOM A...

| Udalosti
Zebra ZT231

Ako odpoveď na neustále rastúce nároky zákazníkov uviedla spoločnosť Zebra na trh tlačiareň ZT231, ktorá...

| Hardware