BARTECH SLOVAKIA

SW BarTender ocenený odborníkmi

TOP10

Ocenenie TOP10

TopTenREVIEWS, velmi známa webová stránka, ktorá sa venuje nezávislým recenziám  rôznych výrobkov, formálne vymenovala BarTender  ako najlepší profesionálny softvér pre tvorbu čiarového kódu na svete!

Ako prebiehalo testovanie

V TopTenREVIEWS nainštalovali a porovnávali 10 konkurenčných softvérových balíkov. Analyzovali 43 rôznych funkcií a možností v každom balení. Po vykonaní všetkých testov dali BarTenderu ich „Zlatú nálepku“  ako ocenenie najlepšieho produktu z testovaného výberu. V zdôvodnení uviedli mimo iné:

BarTender Professional je najlepší SW  pre tvorbu čiarového kódu s užívateľsky prívetivým, jednoduchým rozhraním. Disponuje bohatými funkciami, ktoré vám pomôžu navrhnúť a vytvárať profesionálne štítky s čiarovými kódmi. BarTender Professional vystúpal na vrchol najmä preto, že jeho moderné rozhrania a nástroje pomáhajú zvyšovať efektivitu a produktivitu vašej práce. Ide o kompletný balík s ktorým je možné nielen navrhovať, ale v ktorom je navrhovanie QR kódov či RFID tagov zábavou.

My len dodávame, že tento skvelý program je taktiež certifikovaný spoločnosťou Microsoft ako kompatibilný s Windows 8, Ako ideálne riešenie pre potlač ho odporúčajú i spoločnosti SAP, GS1 ši Oracle.

Prehľad certifikátov

BarTender_Certifikace

Certifikáty SW BarTender

Autor: Pavel Loprais
Implementácia CodeChecker

Každým rokom dodávame našim zákazníkom riešenia, ktoré im pomáhajú zlepšiť ich interné procesy. Jedným z...

| Riešenia
Toshiba B-EX4T2

V našom článku Vám predstavíme priemyselnú tlačiareň B-EX4T2, ktorá je aktuálne aj s ostatnými tlačiarňami...

| Hardware
Konferencia Ingram Micro

Spoločnosť Ingram Micro je významným celosvetovým distribútorom IT a Auto ID zariadení a softvéru. Zastupuje...

| Udalosti
Honeywell HF800

V našom článku Vám predstavíme stacionárny skener HF800 od spoločnosti Honeywell. Vďaka použitým moderným technológiám...

| Hardware