BARTECH SLOVAKIA

STw.1110 kompaktná tlačiareň etikiet

STw.1110

STw.1110

Firma Source Technologies uvádza na trh novú kompaktnú, lacnú tlačiareň štítkov. Ako je u tejto firmy pravidlom, tlačiareň ponúka už v štandardnej výbave tlač s rozlíšením 300 DPI, komunikáciu štandardným tlačovým protokolom PCL5e a pre pripojenie k PC okrem USB aj LAN rozhranie.

Tlačiareň sa zatiaĺ dodáva iba v prevedení TERMO, pre tlač bez farbiacej pásky. Jej výkon a kompaktné rozmery ju predurčujú najmä pre nasadenie v kanceláriách a logistike či zdravotníctve. Je ideálna pre tlač adresných a prepravných štítkov, ako aj na označovanie rôznych dokumentov. Svoje uplatnenie môže nájsť taktiež v obchode či menších skladových prevádzkách.

Vďaka komunikácii po štandardnom tlačovom protokole PCL5e je jej inštalácia a implemetácia do ERP systémov rýchla a jednoduchá. SAP certifikácia garantuje jej bezproblémové nasadenie v týchto sýstemoch bez nutnosti používania ďalšich middleware programov.

Autor: Pavel Loprais
Honeywell HF800

V našom článku Vám predstavíme stacionárny skener HF800 od spoločnosti Honeywell. Vďaka použitým moderným technológiám...

| Hardware
Seminár - RFID vo výrobe a logistike

Radi by sme Vás pozvali na bezplatný seminár na tému: RFID TECHNOLÓGIA VO VÝROBNOM A...

| Udalosti
Konferencia Ingram Micro

Spoločnosť Ingram Micro je významným celosvetovým distribútorom IT a Auto ID zariadení a softvéru. Zastupuje...

| Udalosti
Sme certifikovaný partner Carl Valentin

Spoločnosť Bartech Slovakia úspešne absolvovala viacdňové školenie priamo u výrobcu v Nemecku, vďaka ktorému sme...

| Udalosti