BARTECH SLOVAKIA

Tablet pre POS a Field tracking aplikácie

Tablet DASH s čítačkou

Tablet DASH s čítačkou

Tablety sú moderné počítačové zariadenia, ktoré sú veľmi obľúbené medzi manažérmi spoločností keďže sú ľahko prenosné a ponúkajú možnosť zobraziť oveľa viac informácií než bežné mobilné zariadenia ako sú PDA a telefóny. Bolo iba otázkou času, kedy sa podobné zariadenie objaví na trhu aj v priemyselnom prevedení, ktoré okrem týchto vlastností ponúkne aj zvýšenú odolnosť proti prachu, vlhkosti a otrasom, tak bežným v priemyselnom prostredí.

Svoje tablety už predstavili spoločnosti MOTOROLA, model ET-1 a spoločnosť UNITECH, model TB-100. Tieto zariadenia s uhlopriečkou displeja 7 palcov a operačným systémom ANDROID si hľadajú svojich prvých zákazníkov a programátori pre ne píšu prvé aplikácie.

No Asterix DASH tablet je ozaj niečo úplne iné. Už iba to, že na ňom beží OS Windows 7 Embedded a uhlopriečka zariadenia je 10,1 palcov s rozlíšením 1366×768 px. Vďaka tomu tu môžete spúšťať tie samé aplikácie ako na Vašom notebooku či desktopovom PC.

Okrem toho sú tu k dispozícii aj navigačné a programovateľné funkčné klávesy. Operačná pamäť 2GB zabezpečí svižný chod operačného systému, aj ostatných aplikácií a 32 GB úložný priestor na SSD disku dostatok miesta pre Vaše dáta.

Komunikačné rozhrania sú štandardne USB 2.0, Bluetooth 2.1 a WiFi 802.11 b/g/n. Vďaka širokej škále voliteľných doplnkov, je možné jeho okamžité nasadenie v kanceláriach, skladoch i v automobiloch.

Dokovacia stanica ponúkne rozšírenie počtu USB portov na 4, možnosť pripojiť externý monitor cez VGA rozhranie a zásuvku RJ45 pre pripojenie Ethernetového kábla. Externá čítačka 1D/2D čiarových kódov sa ľahko pripojuje do čelného konektora.

Skrátka, toto zariadenie by rozhodne nemalo ujsť Vašej pozornosti.

Autor: Pavel Loprais
Tablet Honeywell RT10

Honeywell predstavil svoj nový, priemyselný tablet RT10. Robustná konštrukcia tabletu odoláva pádu z výšky 1,2...

| Hardvér
Datalogic MEMOR - K

Spoločnosť DATALOGIC uvádza na trh ďalší prírastok do svoje rodiny nových, výkonných, priemyselných Android terminálov...

| Hardvér
Honeywel CK65 FlexRange

Spoločnosť Honeywell uviedla na trh „staronový“ PDA terminál CK65 s novým Flex Range skenerom, ktorý...

| Hardvér
Čítanie a verifikácia DPM kódov

Jednou zo základných podmienok spätnej dosledovateľnosti je zavedenie trvalého označenia jednotlivých dielov a výrobkov, ktoré...

| Hardvér, Riešenia