BARTECH SLOVAKIA

Tablet pre POS a Field tracking aplikácie

Tablet DASH s čítačkou

Tablet DASH s čítačkou

Tablety sú moderné počítačové zariadenia, ktoré sú veľmi obľúbené medzi manažérmi spoločností keďže sú ľahko prenosné a ponúkajú možnosť zobraziť oveľa viac informácií než bežné mobilné zariadenia ako sú PDA a telefóny. Bolo iba otázkou času, kedy sa podobné zariadenie objaví na trhu aj v priemyselnom prevedení, ktoré okrem týchto vlastností ponúkne aj zvýšenú odolnosť proti prachu, vlhkosti a otrasom, tak bežným v priemyselnom prostredí.

Svoje tablety už predstavili spoločnosti MOTOROLA, model ET-1 a spoločnosť UNITECH, model TB-100. Tieto zariadenia s uhlopriečkou displeja 7 palcov a operačným systémom ANDROID si hľadajú svojich prvých zákazníkov a programátori pre ne píšu prvé aplikácie.

No Asterix DASH tablet je ozaj niečo úplne iné. Už iba to, že na ňom beží OS Windows 7 Embedded a uhlopriečka zariadenia je 10,1 palcov s rozlíšením 1366×768 px. Vďaka tomu tu môžete spúšťať tie samé aplikácie ako na Vašom notebooku či desktopovom PC.

Okrem toho sú tu k dispozícii aj navigačné a programovateľné funkčné klávesy. Operačná pamäť 2GB zabezpečí svižný chod operačného systému, aj ostatných aplikácií a 32 GB úložný priestor na SSD disku dostatok miesta pre Vaše dáta.

Komunikačné rozhrania sú štandardne USB 2.0, Bluetooth 2.1 a WiFi 802.11 b/g/n. Vďaka širokej škále voliteľných doplnkov, je možné jeho okamžité nasadenie v kanceláriach, skladoch i v automobiloch.

Dokovacia stanica ponúkne rozšírenie počtu USB portov na 4, možnosť pripojiť externý monitor cez VGA rozhranie a zásuvku RJ45 pre pripojenie Ethernetového kábla. Externá čítačka 1D/2D čiarových kódov sa ľahko pripojuje do čelného konektora.

Skrátka, toto zariadenie by rozhodne nemalo ujsť Vašej pozornosti.

Autor: Pavel Loprais
Nový Honeywell EDA51-K

Spoločnosť Honeywell uviedla na trh nový model PDA terminálu rady EDA 51, ktorý je určený...

| Hardware
Nové tablety Zebra ET80/ET85

Spoločnosť Zebra uvádza na trh nové robustné tablety ET80 a ET85. Tieto 12 palcové tablety so...

| Hardware, Udalosti
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Software
ZAPSI - monitorovanie výroby

Viete s istotou povedať, ktoré stroje Vám aktuálne produkujú a ktoré sú v prestoji? Viete,...

| Riešenia, Software