BARTECH SLOVAKIA

Spotrebný materiál pre TT tlačiarne

Rozšírenie skladových zásob

Ako distribútor TT tlačiarní zaisťujeme pre našich zákazníkov samozrejme aj dodávky spotrebného materiálu – farbiaciach pások a etikiet.
Nakoľko od kvality dodávaného spotrebného materiálu odvisí aj životnosť tlačových hláv, nami dodávaný spotrebný materiál pravidelne testujeme, čo našim zákazníkom minimalizuje četnosť potrebných servisných zásahov a nákladov na tlač.

Nami dodávané tlačiarne DATAMAX a SOURCE TECHNOLOGIES vyžadujú farbiace pásky s vnútorným návinom – IN, a preto sme mávali skladom najmä širokú škálu rozmerov a rôznych kvalít iba v tomto návine. Ale v súčasnosti sme predovšetkým na základe poptávky od našich zákazníkov rozšírili sortiment farbiacich pások do termotransférových tlačiarní aj o najčastejšie používané rozmery farbiacich pások v návine OUT.

Skladom tak teraz máme štandardne najbežnejšie používané voskové farbiace pásky pre potlač papierových etikiet v návine OUT do tlačiarní ZEBRA, INTERMEC a mnoho iných. Samozrejme, vieme pre zákazníkov zabezpečiť i špeciálne farbiace pásky pre potlač lakovaných a plastových etikiet i textilných pások.

V prípade, že v našom Internetovom katalógu nenájdete vhodnú farbiacu pásku do Vašej tlačiarne, obráťte sa na odbyt@bartech.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 034 668 5634, kde Vám radi poradíme. Sme schopní dodať farbiace pásky do väčšiny termostransférových tlačiarní na našom trhu.

Rovnako aj v dodávkach etikiet vieme ponúknuť vhodný materiál v kombináci s rôznymi lepidlami tak, aby sme splnili vaše náročné požiadavky.

V tomto roku sme riešili problém s odlepovaním etikiet z drevených paliet behom prepravy. Pri vysokých letných teplotách behom mesiacov Jún, Júl, drevené palety, ktoré boli označované termoetiketami, strácali svoju identitu, ktoré etiketa počas prepravy zabezpečovala len preto, že etiketa nevydržala vysoké teploty behom prepravy nákladnými autami a odlepila sa.

Na vyriešenie požiadavky zákazníka boli vytypované dva druhy termoetikiet s prevádzkovou teplotou až do 70 st. C. Po otestovaní priamo v praxi boli pôvodne dodávané etikety nahradené novými k maximálnej spokojnosti zákazníka.

Pokiaľ máte i Vy špeciálne požiadavky na etikety/lepenie na mastný povrch, odolnosť proti mrazu, bezpečnostné a pod./ obráťte sa na naše odbytové oddelenie, kde Vám radi poradíme a pomôžeme s výberom vhodného riešenia.

Pre viac informácií kontaktujte naše odbytové oddelenie e-mailom na odbyt@bartech.sk alebo na telefónnom čísle +421 34 668 56 34.

 

Autor: Pavel Loprais
Online seminár ZAPSI

Pozývame Vás na bezplatný ONLINE seminár ZAPSI – monitoring výroby, ktorý sa bude konať 9.9.2021...

| Riešenia, Software, Udalosti
Nový Honeywell EDA51-K

Spoločnosť Honeywell uviedla na trh nový model PDA terminálu rady EDA 51, ktorý je určený...

| Hardware
Verifikácia kódov vo výrobe

Výrobné spoločnosti používajú rôzne formy značenia (tlačené etikety, priame značenie-DPM) na sledovanie výrobkov od momentu...

| Hardware
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Software