BARTECH SLOVAKIA

Prenosné tlačiarne Source Technologies

V minulom čísle sme vás informovali o zahájení predaja novej značky tlačiarní etikiet SourceTechnologies. Okrem výborný stolných tlačiarní modelového radu STp. ponúkame aj prenosné tlačiarničky rad STm., vhodné na označenie tovaru priamo na mieste uskladnenia.

Ideálnym modelom je STm.57, ktorý má šírku tlačeného štítku do 50mm, čo je ideálny rozmer z pohľadu množstva potrebných informácií na štítku ako aj ceny. Tlačiareň môže komunikovať cez BT alebo cez Wi-Fi, preto je ideálna v spojení s PDA terminálom. Môžete ju teda hneď nasadiť do skladu, ale aj všade tam, kde potrebujete označovať a následne sledovať cez čiarový kód čokoľvek od pohybu osôb, aut, balíkov po preceňovanie tovaru v obchode.

Tlačiarne STm.58 alebo STm.117 sú zasa vhodné pre tlač dokladov nakoľko pracujú s klasickým „účtenkovým“ formátom. Model STm.58 môže byť vybavený snímacou magnetickou štrbinou a potom ho využijete napr. ako platobný terminál. Obidva typy je možné využiť aj na evidenciu osôb, pri parkovaní aut apod.

Jednoduchá manipulácia, nízka hmotnosť, ergonomický design a vysoká odolnosť, BT alebo Wi-Fi pripojenie robia z tejto tlačiarne ideálneho pomocníka do každého počasia.

K tlačiarni STm.57 ponúkame vlastnú aplikáciu do PDA terminálu, ktorá slúži buď ako „kopírka“ čiarových kódov, alebo z číselníka tovarov v PDA môžete vytlačiť požadovaný štítok aj s názvom, cenou a ďaľšími informáciami.

Viac informácií o prenosných tlačiarniach SourceTechnologies nájdete tiež v našom e-katalógu alebo môžete kontaktovať obchodné oddelenie e-mailom obchod@bartech.sk alebo telefonicky na čísle +421 34 668 5633.

Autor: Pavel Loprais
Priemyselné tablety vo výrobe

Spoločnosť CLOETTA používala vo svojej výrobnej prevádzke v Leviciach klasické kancelárske počítače vo spojení s...

| Riešenia
Čítanie a verifikácia DPM kódov

Jednou zo základných podmienok spätnej dosledovateľnosti je zavedenie trvalého označenia jednotlivých dielov a výrobkov, ktoré...

| Hardvér, Riešenia
BARTENDER edícia STARTER je tu

Spoločnosť SEAGULL SCIENTIFIC uviedla na trh novú verziu SW BARTENDER, ktorá bude medzičlánkom medzi verziami...

| Softvér
Aktualizácia MODO 2020

Aplikácia MODO  pre jednoduché a rýchle vykonávanie skladových operácií prichádza na trh v novej verzii....

| Softvér