BARTECH SLOVAKIA

Ohliadnutie za strojárskym veľtrhom

Vážení obchodní partneri,

Stánek MSV

Stánok na MSV v Nitre

Máj je každoročne tým mesiacom v roku, kedy sa stretávajú výrobcovia a dodávatelia najnovších technológií pre strojárenský priemysel na Medzinárodnom strojárskom veltrhu v Nitre. Firma BARTECH SLOVAKIA patrí k pravidelným vystavovateľom. Tento rok sme na výstave prezentovali niekoľko noviniek z oblasti automatickej identifikácie.

Najväčšiu pozornosť pútala nová značka termotransférových tlačiarní v našej ponuke – Source Technologies. Tieto tlačiarne sa vyznačujú vysokou kvalitou tlače, štandartným rozlíšením 300 DPI a ethernet kartou v základnom vybavení. Popdora PCLe jazyka je zaujímavá aj pre implementátorov rôznych informačných systémov.

Skutočnosť, že RFID technólógia môže byť alternatívnym spôsobom identifikácie v porovnaní s klasickými čiarovými kódmi, bola potvrdená zvyšujúcim sa záujmom návštevníkov našej expozície o túto technológiu.

Pre firmy pracujúce formou zákazkových aplikácií bola zaujímavá prezentácia SW riešení na sledovanie výrobných operácií so zameraním na zefektívnenie výroby, spresnenie údajov o zákazke. Elektronicky zozbierané údaje z výroby odbúravajú problémy s evidenciou práce jednotlivých pracovníkov vstupujúcich priamo do procesu výroby, ako i s tým spojeným administratívnych úkonov (mzdové ohodnotenie…)

Sme radi, že naši zákazníci potvrdili (po krízovom období) stabilizáciu výrobných kapacít s následnými krokmi vedúcimi k postupnému zvyšovaniu produkcie. Takýmto krokom by mala byť práve spolupráca s našou fimou pri zavádzaní nových technológií automatickej identifikácie do praxe.

Všetkým, ktorí navštívili našu expozíciu na výstave ďakujeme za návštev.

Autor: Pavel Loprais
Sledovanie výroby s Honeywell

Spoločnosť Honeywell má vo svojom portfóliu širokú škálu produktov, pomocou ktorých dokážete využitím značenia čiarovým...

| Hardware
Seminár - RFID vo výrobe a logistike

Radi by sme Vás pozvali na bezplatný seminár na tému: RFID TECHNOLÓGIA VO VÝROBNOM A...

| Udalosti
Prípadová štúdia Factcool

Spoločnosť FACTCOOL expandujúca v segmente e-commerce požadovala skenovanie rôznych typov kódov na automatickej sortovacej linke,...

| Hardware, Riešenia
Zebra TC53/TC58

Spoločnosť Zebra predstavila nové mobilné terminály TC53 a TC58, prvých členov novej generácie mobilných terminálov....

| Hardware