BARTECH SLOVAKIA

Mobilný skladník MSU UNI s podporou IS Helios Orange a QI

Univerzálne nadstavbové riešenie MOBILNÝ SKLADNÍK, pre vykonávanie skladových operácií pomocou PDA terminálov, je odteraz k dispozícii aj zákazníkom, ktorí používajú informačné systémy HELIOS ORANGE a QI. Naši obchodní partneri spoločnosť KNOWSOFT, s.r.o. Bratislava (Helios Orange) a DataCentrum, s.r.o. Nitra (QI) úspešne nasadili toto riešenie u svojich prvých zákazníkov.

Okrem zberu dát v sklade pomocou čiarových kódov, majú vyriešenú aj tlač samolepiacich etikiet pre označovanie tovaru priamo z ich systémov s prepojením na tlačiarne DATAMAX a SOURCE TECHNOLOGIES. Zákazníci, používajúci tieto informačné systémy, ktorí budú mať záujem o predvedenie komplexného riešenia ako aj o jeho nákup, sa môžu obracať priamo na nich, alebo kontaktovať naše obchodné oddelenie, ktoré im poskytne ďalšie informácie.

Základné informácie o MSU UNI nájdete tiež na našej web stránke mobilneriesenia.sk.

Sme radi, že si tieto spoločnosti vybrali práve náš program MSU UNI a veríme, že prinesie užitok ďalším spokojným zákazníkom.

Autor: Pavel Loprais
ZAPSI - monitorovanie výroby

Viete s istotou povedať, ktoré stroje Vám aktuálne produkujú a ktoré sú v prestoji? Viete,...

| Riešenia, Software
Expedícia podľa plánu

Náš dlhodobý zákazník FAURECIA AUTOMOTIVE SLOVAKIA, pre ktorého sme robili už niekoľko zákazkových riešení, nás...

| Hardware, Riešenia, Software
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Software
Nový Honeywell EDA51-K

Spoločnosť Honeywell uviedla na trh nový model PDA terminálu rady EDA 51, ktorý je určený...

| Hardware