BARTECH SLOVAKIA

Inventúry ľahko a rýchlo

IVOscreen1

Obrazovka IVO

Každá firma, ktorá má sklady, sa každoročne potýka s povinnosťou vykonať inventúry. Keď zaznie slovíčko „INVENTÚRA“ mnohým ľuďom sa naježia chlpy na rukách a vlasy vstávajú dupkom. Vykonanie manuálnej inventúry vyžaduje zvyčajne veĺa ľudských zdrojov. Na zakúpenie dátových terminálov a potrebného SW, ktorý by vykonanie inventúr i pri zníženom počte pracovníkov zrýchlil a zpresnil, však často nie sú finančné zdroje. Ako z kola von?

Zapožičajte si terminál i so SW od nás!
Vyvinuli sme software „Inventúra UNI“, ktorý nie je závislý na informačných systémoch a môže ho využiť teda každá menšia či väčšia firma s akýmkoľvek IS.

Napríklad spoločnosť Ruukki Slovakia využívajúca informačný systém SAP, ktorá vyrába kabíny pre zariadenia ako napr. vysokozdvižné vozíky, má veľké sklady súčiastok a častí na výrobu kabín. Do minulého roka to pre vedúcich pracovníkov i zamestnancov bola nočná mora. Veľa času, ľudí a napokon nepresné výsledky, kvôli ktorým sa niektoré časti inventúr museli opakovať..

IVOscreen3

Obrazovka IVO

Ponúkli sme im naše riešenie formou Outsourcingu potrebného HW a SW a od tohto roku pracovníci robia inventúru so zapožičanými terminálmi v skrátenom čase. Sklad je rozdelený do viacerých lokácií a regálov, ktoré sa v termináloch evidujú a výstupy sa dajú jednoducho spojiť a zapracovať do ich informačného systému. Týmto istým spôsobom pracujú na inventúre aj naši zákazníci v sfére predajní, kde potrebujú napríklad na predajni spraviť inventúru v regáloch. Po zrealizovaní inventúry je možné dáta spojiť do jedného inventárneho zoznamu a použiť ho ako podklad pre ďalšie inventúry, prípadne jednoducho dáta nahrať do akéhokoľvek informačného systému a spracovať ich priamo v ňom.

O možnosti zapožičania a podmienkach zápožičky sa môžete informovať u našich zástupcov, alebo si pozrite webové stránky MOBILNÉ RIEŠENIA, kde sa o tomto SW dočítate viacej.

Autor: Pavel Loprais
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér
Datalogic Skorpio X5

V samom závere roka ohlásila spoločnosť DATALOGIC nový model PDA terminálu SKORPIO X5 .Na trhu...

| Hardvér
RFID brány

Systémy pre evidenciu a zber dát s využitím  RFID prvkov sa posledné roky silno presadzujú...

| Riešenia, Technológie
Expedícia podľa plánu

Náš dlhodobý zákazník FAURECIA AUTOMOTIVE SLOVAKIA, pre ktorého sme robili už niekoľko zákazkových riešení, nás...

| Riešenia