BARTECH SLOVAKIA

Internetový katalóg

Snaha vyhovieť zákazníkovym požiadavkám patrí k nášej každodennej povinnosti a preto sme spustili „Internetový katalóg“ nášho portfólia produktov. Vďaka prehľadnému členeniu produktov a výrobcov bude nájdenie potrebných informácií otázkou okamihu. Neváhajte a vyskúšajte naše stránky.

Internetový katalóg Vám ponúka aj možnosť priameho objednávania tovaru pokiaľ sa na tomto portáli zaregistrujete. Registráciu môžete vykonať kliknutím na odkaz v pravom hornom rohu obrazovky.
Po odoslaní registrácie budete kontaktovaný našim obchodným oddelením, ktoré pre Vás nastaví cenové zvýhodnenie na tovar, ktorý budete mať záujem pravidelne odoberať. Registráciou získavate prístup aj k zvýhodneným cenovým ponukám, ktoré sú dostupné iba pre registrovaných používateľov nášho katalógu.

V pravom hornom rohu nájdete aj fulltextové vyhľadávacie okienko pre jednoduché a rýchle nájdenie požadovaného tovaru. U vyhľadaného tovaru nájdete ďalšie dostupné informácie ako video, fotografie, dátové listy produktov, manuály a súvisiace produkty.
Pokiaľ v katalógu nenájdete tovar, ktorý hľadáte, zašlite nám požiadavku a my na jej základe vami dopytovaný tovar do nášho katalógu doplníme, prípadne poradíme alternatívu.

Našim prianím je, aby všetci zákazníci mali možnosť podieľať sa na skvalitňovaní našej ponuky tovaru, služieb a SW riešení, ktoré Vám uľahčia vašu prácu.

Želáme Vám príjemne strávený čas pri prezeraní našich stránok.

Autor: Pavel Loprais
FARBIACE PÁSKY PRE TT TLAČIARNE

Výber vhodnej farbiacej pásky pre termotransférové tlačiarne je základným predpokladom pre dosahovanie kvalitnej tlače a...

| Spotrebný materiál
RFID brány

Systémy pre evidenciu a zber dát s využitím  RFID prvkov sa posledné roky silno presadzujú...

| Riešenia, Technológie
ZEBRA WT6300

Situácia okolo pandémie COVID-19 donútila aj menšie retailové obchody prejsť na systém e-shopov. Z brigádnikov vychystávajúcich...

| Hardvér
TMS a pohľad zákazníka

Aplikáciu TMS na evidenciu foriem a náradia sme v minulom roku nasadili aj u zákazníka...

| Riešenia