BARTECH SLOVAKIA

Internetový katalóg

Snaha vyhovieť zákazníkovym požiadavkám patrí k nášej každodennej povinnosti a preto sme spustili „Internetový katalóg“ nášho portfólia produktov. Vďaka prehľadnému členeniu produktov a výrobcov bude nájdenie potrebných informácií otázkou okamihu. Neváhajte a vyskúšajte naše stránky.

Internetový katalóg Vám ponúka aj možnosť priameho objednávania tovaru pokiaľ sa na tomto portáli zaregistrujete. Registráciu môžete vykonať kliknutím na odkaz v pravom hornom rohu obrazovky.
Po odoslaní registrácie budete kontaktovaný našim obchodným oddelením, ktoré pre Vás nastaví cenové zvýhodnenie na tovar, ktorý budete mať záujem pravidelne odoberať. Registráciou získavate prístup aj k zvýhodneným cenovým ponukám, ktoré sú dostupné iba pre registrovaných používateľov nášho katalógu.

V pravom hornom rohu nájdete aj fulltextové vyhľadávacie okienko pre jednoduché a rýchle nájdenie požadovaného tovaru. U vyhľadaného tovaru nájdete ďalšie dostupné informácie ako video, fotografie, dátové listy produktov, manuály a súvisiace produkty.
Pokiaľ v katalógu nenájdete tovar, ktorý hľadáte, zašlite nám požiadavku a my na jej základe vami dopytovaný tovar do nášho katalógu doplníme, prípadne poradíme alternatívu.

Našim prianím je, aby všetci zákazníci mali možnosť podieľať sa na skvalitňovaní našej ponuky tovaru, služieb a SW riešení, ktoré Vám uľahčia vašu prácu.

Želáme Vám príjemne strávený čas pri prezeraní našich stránok.

Autor: Pavel Loprais
Spotrebný materiál

Celosvetová pandémia ochromila aj celosvetovú ekonomiku, ktorá sa len pomaly a za silnej podpory centrálnych...

Buďte pripravený na inventúru majetku

S blížiacim sa koncom roka sa blíži aj povinnosť vykonať inventúru dlhodobého a nehnuteľného majetku....

| Hardware, Riešenia, Software
Nový GENESIS 7680g XP

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 retail sektor zaznamenal nárast, ktorý sa však z veľkej časti...

| Hardware
Nový Honeywell EDA51-K

Spoločnosť Honeywell uviedla na trh nový model PDA terminálu rady EDA 51, ktorý je určený...

| Hardware