BARTECH SLOVAKIA

Automatizácia načítavania výrobkov

Microscan QX870

Microscan QX870

Spoločnosť VAŠA s.r.o.je jedným z najväčších a najkomplex-nejších dodávateľov doplnkov k oknám, montážneho materiálu a stavebnej chémie pre výrobcov a predajcov okien.

Neustálym zvyšovaním sofistikovanosti vnútorných procesov a poskytovaných služieb zlepšuje presnosť spoľahlivosť a kvalitu svojich dodávok.

V rámci týchto procesov spojených s urýchlením a spresnením expedície hotových výrobkov vznikla požiadavka na automatizované snímanie čiarových kódov jednotlivých výrobkov vstupujúcich do konkrétného expedičného balenia bez nutnosti zásahu obsluhy. Zosnímané údaje sú zaznamenávané priamo do databázy informačného systému a sú využívané pri posudzovaní prípadných reklamácií na množstvo a kvalitu výrobkov obsiahnutých v zásielke.

Pre riešenie tejto požiadavky boli našími špecialistami navrhnuté a nasledne aj inštalované priemyselné stacionárne snímače MICROSCAN QX 870..Vysoká rýchlosť a spolahlivosť snímania i z väčších vzdialeností, možnosť napojenia na komunikačné ethernet rozhranie a programovatelný výstup boli rozhodujúcim faktorom pre výber týchto zariadení.

Dlhoročné pozitívne skúsenosti s dodávkami HW a poskytovaným servisom zo strany BARTECH SLOVAKIA spol.s.r.o. boli potvrdené aj pri tejto zákazke.

Autor: Pavel Loprais
MODO a KROS

Spolupráca firmy BARTECH SLOVAKIA a firmy KROS prináša už vyše 4 rokov zákazníkom možnosť využívať...

| Riešenia, Udalosti
Inteligentné kabinety ZEBRA

Stretávate sa s tým, že sa Vaše zariadenia strácajú v sklade, či výrobe alebo ich...

| Hardvér, Riešenia
Využite BarTender naplno !

V poslednom období sa kladie veľký dôraz na kvalitné označenie komponentov, či hotových výrobkov, najmä...

| Riešenia, Softvér
FARBIACE PÁSKY PRE TT TLAČIARNE

Výber vhodnej farbiacej pásky pre termotransférové tlačiarne je základným predpokladom pre dosahovanie kvalitnej tlače a...

| Spotrebný materiál