BannerBARTECH
SPRAVODAJ
OKTÓBER 2020
  www.bartech.sk Internetový katalóg Archiv článkov Mobilné riešenia

ČÍTANIE A VERIFIKÁCIA DPM KÓDOV
Klasické označovanie samolepiacimi etiketami s 2D kódmi nie je vhodné pre všetky typy výroby. V oblasti strojárenskej, ale aj plastikárskej výroby sa preto veľmi často využíva metóda priameho označovanie – tzv. DPM (direct part marking). Medzi najčastejšie používané metódy DPM značenia patrí vypaľovanie laserom alebo mikroúder.

MODEL CT40 MÁ NOVÝ SKENER  
Model CT40 XP bol v rámci inovácie vybavený moderným FlexRange skenerom, ktorý si bez problémov poradí so snímaním kódov zo vzdialenosti niekoľko cm až po vzdialenosť do 10 m.. Elegantný, ľahký a ergonomický dizajn ľahko padne do ruky a je ideálnou voľbou napríklad pre prácu vo skladoch alebo v teréne s využitím nášho softvérového riešenia MODO.

ODOLNÝ TABLET HONEYWELL RT10  
Honeywell predstavil svoj nový, priemyselný tablet RT10. Robustná konštrukcia tabletu odoláva pádu z výšky 1,2 m (4 stopy) na betón podľa armádnych štandardov MIL-STD 810G a ponúka vysoký stupeň krytia IP65 proti prachu a vode. Vďaka možnosti výberu z oboch najpoužívanejších operačných systémov Windows® alebo Android ™ je vhodný pre prakticky akékoľvek podnikové prostredie.
čítajte viacej >>>

Tento e-mail vám Bol odoslaný spoločnosťou BARTECH SLOVAKIA, spol. s r.o. na základe vášho súhlasu. Pokiaľ si naďalej neželáte dostávať tento mail, prosím, kliknite tu.kliknite tu. Tlačové chyby sú vyhradené.
Ak chcete mať istotu, aby budúce BARTECH e-news boli doručené do vašej e-mailovej schránky a neboli považované za spam, prosím pridajte adresu marketing@bartech.sk do vášho adresára alebo do zoznamu schválených odosielateľov.

(c) 1999 - 2020 BARTECH SLOVAKIA, spol.s r.o.