BannerBARTECH
SPRAVODAJ
MAREC 2020
  www.bartech.sk Internetový katalóg Archiv článkov Mobilné riešenia

BarTender 2019 nový release
Ako Premium Solutions partner sme sa zúčastnili na Roadshow vo Viedni, kde bol prezentovaný najnovší release BarTender2019 R6 a kde sme sa tiež mohli zoznámiť s ďalšími smermi vývoja a podpory tohto obľúbeného SW pre návrh a potlač štítkov s čiarovými kódmi a RFID prvkami.

Datalogic MATRIX 220 - TOP výkon  
MATRIX 220 je nový stacionárny imager od firmy Datalogic, ktorého flexibilita skenovania predurčuje pre väčšinu aplikácií v oblasti zberu dát v elektrotechnickom a automobilovom priemysle, alebo pri balení a manipulácii s tovarom. Skúsme si ho spolu v krátkosti predstaviť.

E-shop predá, ale kto poradí ?  
Dnešná doba ponúka na internete nepreberné množstvo zdrojov na zakúpenie čohokoľvek. Skenery čiarových kódov, tlačiarne samolepiacich etikiet a ani priemyselné terminály s vstavanými čítačkami čiarových kódov či RFID a nie sú výnimkou. Lákajú predovšetkým na lepšie ceny, veď preposlanie krabice od distribútora k zákazníkovi stojí iba zo pár EUR. A žiadne ďalšie náklady sa predsa nepredpokladajú….
čítajte viacej >>>

Tento e-mail vám Bol odoslaný spoločnosťou BARTECH SLOVAKIA, spol. s r.o. na základe vášho súhlasu. Pokiaľ si naďalej neželáte dostávať tento mail, prosím, kliknite tu. Tlačové chyby sú vyhradené.
Ak chcete mať istotu, aby budúce BARTECH e-news boli doručené do vašej e-mailovej schránky a neboli považované za spam, prosím pridajte adresu marketing@bartech.sk do vášho adresára alebo do zoznamu schválených odosielateľov.

(c) 1999 - 2020 BARTECH SLOVAKIA, spol.s r.o.