BannerBARTECH
SPRAVODAJ
JANUAR 2020
  www.bartech.sk Internetový katalóg Archiv článkov Mobilné riešenia

Tools Management System - nové funkcie
Zákazníci, ktorí využívajú naše riešenie Tools Management System na evidenciu montážnych prípravkov a náradia, majú teraz príležitosť a možnosť požiadať o implementáciu nového modulu ÚDRŽBA. Celé riešenie bolo vyvinuté v úzkej spolupráci s našimi stávajúcimi zákazníkmi a spĺňa ich požiadavky na plánovanie a evidenciu.

Datalogic PowerScan 95X1 AutoRange  
Priemyselné snímače DATALOGIC rady POWERSCAN dlhodobo patria k tomu najlepšiemu, čo je možné v oblasti priemyselných ručných skeneroch nájsť. Poslednou novinkou v tomto radu je nová séria PowerScan 95X1 Auto Range (AR), špičkový priemyselný ručný skener s možnosťou skenovania s veľmi dlhým dosahom všetkých bežných 1D / 2D čiarových kódov. Tento prírastok ďalej rozširuje ponuku rodiny PowerScan 9000 zahrnutím zobrazovacích modelov Auto Range 2D.

Nové modely tlačiarní VIP color  
Hranica medzi tým, keď sa stáva výhodnou vlastná tlač farebných štítkov, či už sú to štítky na škatule, alebo nálepky na fľaše a plechovky, a kedy je výhodnejšie nechať si štítky vytlačiť v profesionálnej firme, je značne neostrá. Nedá sa exaktne špecifikovať iba podľa počtu kusov, ale svoju roľu zohráva aj schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu.
čítajte viacej >>>

Tento e-mail vám Bol odoslaný spoločnosťou BARTECH SLOVAKIA, spol. s r.o. na základe vášho súhlasu. Pokiaľ si naďalej neželáte dostávať tento mail, prosím, kliknite tu. Tlačové chyby sú vyhradené.
Ak chcete mať istotu, aby budúce BARTECH e-news boli doručené do vašej e-mailovej schránky a neboli považované za spam, prosím pridajte adresu marketing@bartech.sk do vášho adresára alebo do zoznamu schválených odosielateľov.

(c) 1999 - 2020 BARTECH SLOVAKIA, spol.s r.o.