BannerBARTECH
SPRAVODAJ
SEPTEMBER 2019
  www.bartech.sk Internetový katalóg Archiv článkov Mobilné riešenia

Nový rad tlačiarní TOSHIBA
Japonská firma TOSHIBA predstavila nový rad priemyselných tlačiarní BA400, ktorá nahrádza úspešné a obľúbené tlačiarne radu B-SA4T. Tlačiareň štítkov TOSHIBA BA400 ponúka užívateľom funkčnosť a robustnosť priemyselnej tlačiarne s kompaktným pôdorysom a ľahkým používaním stolnej tlačiarne. Pre dokonalé sieťové funkcie prichádza s celým radom komunikačných rozhraní, ktoré vám umožňujú spravovať celú sieť tlačiarní z centrálneho zdroja.

Ste pripravení na inventúry majetku?  
S blížiacim sa koncom roka sa blíži aj povinnosť vykonať inventúru dlhodobého a nehnuteľného majetku. Vo väčšine firiem ide o neobľúbenú a hlavne zdĺhavú činnosť, ktorá zamestná množstvo ľudí, ktorí tak počas inventúry nemôžu vykonávať to, čo je ich hlavnou náplňou práce. Ale inventúra nemusí vždy byť zápas s desiatkami papierových zostáv a už vôbec nemusí trvať dlho.

Inovatívne riešenia HONEYWELL  
Spoločnosť Honeywell neustále reaguje na výzvy podnikania v celom dodávateľskom reťazci. Tento mesiac uviedli na trh nové hardvérové ​​ponuky a doplnky, ktoré spoločnostiam pomáhajú optimalizovať prevádzkovú efektivitu a zvyšovať produktivitu pracovníkov – od výrobnej linky až po distribučné centrum, či po maloobchodnú sieť. Nižšie sa dozviete o týchto nových a inovatívnych riešeniach viac.
čítajte viacej >>>

Tento e-mail vám Bol odoslaný spoločnosťou BARTECH SLOVAKIA, spol. s r.o. na základe vášho súhlasu. Pokiaľ si naďalej neželáte dostávať tento mail, prosím, kliknite tu. Tlačové chyby sú vyhradené.
Ak chcete mať istotu, aby budúce BARTECH e-news boli doručené do vašej e-mailovej schránky a neboli považované za spam, prosím pridajte adresu marketing@bartech.sk do vášho adresára alebo do zoznamu schválených odosielateľov.

(c) 1999 - 2019 BARTECH SLOVAKIA, spol.s r.o.