BannerBARTECH
SPRAVODAJ
MÁJ 2017
  www.bartech.sk Internetový katalóg Archiv článkov Mobilné riešenia

POZVÁNKA NA VEĽTRH DO NITRY
I tento rok naša firma bude prezentovať svoje produkty a riešenia na azda najväčšom výstavnom podujatí konaném vo Slovenskej republike, na MEDZINÁRODNOM STROJÁRSKOM VEĽTRHU v Nitre.
Akcia sa uskutoční posledný májový týždeň, konkrétne od útorka 23.5. do piatku 26.5. na výstavisku AGROKOMPLEX Nitra.

TMS - EVIDENCIA FORIEM, PRÍPRAVKOV ....  
Každá firma, ktorá používa vo svojom výrobnom procese pracovné nástroje a pomôcky potrebuje mať nad nimi prehľad. Potrebuje sledovať, komu sa nástroj vydal, kedy, ako často bol použitý, v akom stave sa nachádza, či nastal čas revízie, profylaktickej kontroly, čistenia a pod. V mnohých prípadoch bežná papierová forma zápisu nepostačuje a je treba sa poohliadnúť po SW riešení, ktoré nielen eviduje, ale automaticky pripomína aj kontrolnú a monitorovaciu činnosť.

MOBILNÝ SKLADNÍK VERZIA 7.0  
Je k dispozícii nielen pre všetkým zákazníkom, ktorí naše nadstavbové riešenie MSU už používajú vo svojom sklade, ale aj novým zákazníkom, ktorý majú záujem o túto nadstavbovú mobilnú aplikáciu. Aktualizáciu na novú verziu však odporúčame vždy vopred konzulovať s vaším dodávateľom IS, alebo minimálne naším technickým oddelením.
A aké nové funkcie Mobilný skladník vo verzii 7.0 ponúka?
čítajte viacej >>>

Tento e-mail vám Bol odoslaný spoločnosťou BARTECH SLOVAKIA, spol. s r.o. na základe vášho súhlasu. Pokiaľ si naďalej neželáte dostávať tento mail, prosím, kliknite tu. Tlačové chyby sú vyhradené.
Ak chcete mať istotu, aby budúce BARTECH e-news boli doručené do vašej e-mailovej schránky a neboli považované za spam, prosím pridajte adresu marketing@bartech.sk do vášho adresára alebo do zoznamu schválených odosielateľov.

(c) 1999 - 2017 BARTECH SLOVAKIA, spol.s r.o.