BARTECH SLOVAKIA

Farebná tlačiareň štítkov

Boli časy, keď vytlačenie kvalitnej plnofarebnej samolepiacej etikety v kotúči bolo v podmienkach bežných výrobných firiem nepredstaviteľné. A to či už z pohľadu technológie, kvality výslednej etikety alebo samotnej rýchlosti tlače. Dnes vám môžeme, pre potrebu označenia výrobkov samolepiacou farebnou etiketou vo výrobe alebo sklade, ponúknuť až 3 modely z nového produktového radu firmy Venture Products.

VP700

VP700

Prvým zákazníkom na najvyšší model VP700 sa stal náš dlhoročný obchodný partner spoločnosť VAILLANT Skalica, ktorý potreboval do skladu náhradných dielov rýchlu a kvalitnú tlačiareň farebných štítkov. Práve model VP700 dokázal splniť ich nároky hlavne na kvalitu tlače, nakoľko na etikete sú vyobrazené fotografie náhradných dielov. VP700 má okrem toho aj veľmi rýchlu tlač, ktorú dosahuje vďaka špeciálnej stacionárnej tlačovej hlave MEMJET. Aj hlavne vďaka nej dokáže tlačiť kontinuálnou rýchlosťou až 305 mm/sek. Neveríte? Pozrite si video na web stránke a presvedčte sa sami. No a keď k tomu prirátate veľkokapacitné ¼ litrové zásobníky na jednotlivé farby  plus LAN kartu a strihač štandardne vo výbave, dostanete „Ferrari“ v tejto triede tlačiarní.

Implementácia tlačiarne bola bezproblémová a výsledky tlače presvedčili zákazníka, že sa investícia do tejto značky vyplatila. Ako programové vybavenie pre tlač etikiet z databázy vrátane obrázkov sme odporučili SW BARTENDER AUTOMATION.

Okrem high-end modelu VP700 ponúkame od rovnakého výrobcu aj menšie a lacnejšie modely s nižším výkonom a to VP485VP495.

VP495

VP495

Pokiaľ Vás tieto informácie o možnosti tlače plnofarebných etikiet v nízkych nákladoch a s premenlivými údajmi zaujali, informujte sa o možnostiach riešenia na našom obchodnom oddelení.

Autor: Pavel Loprais
Tlačiarne Toshiba TEC- vyšší level tlače

Do ponuky tlačiarní etikiet sme pridali značku Toshiba TEC. Rozširujeme tak ponuku tlačiarní o značku,...

| Hardvér
Prstencový snímač MS650

Pri manipulácii s tovarom v sklade, či na predajni je každá voľná ruka dobrá. Ak...

| Hardvér
TMS - evidencia nástrojov, prípravkov ...

Každá firma, ktorá používa vo svojom výrobnom procese pracovné nástroje a pomôcky sa po určitom...

| Riešenia, Softvér
10 základných výhod TT tlačiarní

Označenie tovaru je dôležitá vec a to nielen pre informáciu spotrebiteľa, ale aj pre rýchlu a...

| Hardvér, Technológie