BARTECH SLOVAKIA

Prstencový snímač MS650

Pri manipulácii s tovarom v sklade, či na predajni je každá voľná ruka dobrá. Ak naviac používate mobilný terminál pre rýchlejšie a presnejšie spracovanie dokladov, potom viete o čom hovorím. Vo väčšine prípadov skladníci držia mobilný terminál v ruke, čo im znemožňuje pohodlnejšiu manipuláciu s tovarom, keď je nutné použiť ruky dve.

Preto aj výrobcovia mobilných terminálov dali na trh modely pripevniteľné na zápästie napr. Honeywell držiak pre terminály model Dolphin 75e a 75e black či Zebra model WT41N0. Pre načítavanie kódov používajú tieto terminály tzv. prstencový snímač, ktorý je cez káblik propojený k samotnému terminálu.

Unitech MS650 BT snímač pre každého

prstencový snímač čiarových kódov od UNITECH

prstencový snímač čiarových kódov od UNITECH

Ak by ste však chceli použiť prstencový snímač pre iné zariadenia napr. tablet alebo mobil, potrebujte snímač, ktorý je možné spárovať cez BT. Jedným z nich je aj novinka od UNITECH – model MS650 čo je bezdrôtový CCD snímač čiarových kódov.
Aké benefity ponúka?

  • jednoduché párovanie s mobilom či tabletom
  • nízka hmotnosť snímača a to len 20,5 g
  • výdž čítania až 7000 kódov na jedno nabitie
  • čítanie 1D kódov z displeja mobilného telefónu
  • použitie snímača na pravú alebo ľavú ruku

Kde sa dá prstencový snímač MS650 využiť?

Ako som písal už v úvode je to všade tam, kde potrebujete mať po ruke snímač čiarových kódov a pri tom ich mať maximálne voľné pre manipuláciu s tvarom. Primárne teda v skladoch, kde je možné snímač spárovať napríklad s vozíkovým terminálom, alebo tabletom s dosahom do 10m. Využitie tiež nájde v logistike, kedy kuriér potrebuje načítať kódy balíka do mobilného telefónu a súčasne mať voľné ruky na manipuláciu s balíkom. Určite bude žiadaným pomocníkom v obchodných jednotkách pri výdaji tovaru na zákazníka či inventúre tovaru s využitím tabletu/smartfónu s mobilnou android aplikáciou napríklad MODO – mobilné doklady.

MS650 pouzitie

Použite snímač MS650 v LOGISTIKE, OBCHODE aj v SKLADE a uvoľnite si ruky.

Zaujal vás tento snímač a potrebujete viac informácií ?
Kontaktujte naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk , telefón +421 34 668 5633

Autor: Miroslav Rampala
Špičkový priemyselný 1D skener

PowerScan 9100 je modelový rad špičkových priemyselných 1D lineárnych skenerov DATALOGIC. Tento produktový rad rozširuje stávajúcu...

| Hardvér
Odolný tablet pre 2 systémy

S novým odolným terminálom od spoločnosti UNITECH máte teraz na výber Android, alebo Windows 10.  Záleží...

| Hardvér
Bezbatériový snímač Xenon 1902g-bf

Po úspešnom bezbatériovom snímači 1202g-bf Voyager určenému predovšetkým pre POS systémy, firma Honeywel  implementovala túto technológiu...

| Hardvér
PF 2018

Vážení obchodní partneri, ďakujeme za Vašu aktivitu a spoluprácu v roku 2017. I v novom...

| Udalosti