BARTECH SLOVAKIA

Mobilný skladník nová verzia 7.0

Je k dispozícii nielen pre všetkým zákazníkom, ktorí naše nadstavbové riešenie MSU už používajú vo svojom sklade, ale aj novým zákazníkom, ktorý majú záujem o túto nadstavbovú mobilnú aplikáciu. 

Aktualizáciu na novú verziu odpoúčame vždy vopred konzulovať s vaším dodávateľom IS, alebo minimálne naším technickým oddelením. Len tak vám zaručíme kompatibilitu medzi systémami.

Aké nové funkcie Mobilný skladník vo verzii 7.0 má ?

MSU_7

aktuálna verzia mobilnej aplikácie do skladu

SW aplikácia Mobilný skladník je už natoľko rozsiahla a obsahuje toľko rôznych možností a uživateľských nastavení, že už nie je ani čo vylepšovať. Nový update na verziu 7.0 obsahuje pár drobností napríklad rozšírenie názvu položky zo 40 znakov na 50 a v doklade (príjem, výdaj, inventúra, prevodka) pribudlo jedno dátové pole, do ktorého aplikácia v PDA terminály ukladá hodnotu, či bol kód položky načítaný cez snímač terminálu, alebo bol kód vložený ručne. Informácia sa potom využíva na sledovanie práce s čiarovým kódom. Ak kód položky zadá skladník ručne, dôvodom môže byť nečitateľnosť kódov, alebo že kód na tovare chýba. Ak sa tento stav vyskytuje pravidelne, systém môže na túto skutočnosť reagovať.

 

Ďaľšia úprava aplikácie do PDA terminálu sa týka plnej podpory práce so všetkými kódmi u terminálov značky DATALOGIC napríklad model Skorpio X3 či Falcon X3+, ktoré sú vhodné do skladov a pre logistiku. Úprava sa týka plnohodnotného rozkladu kódu EAN128 / GS1-128 s aplikačnými identifikátormi. Mobilný skladník teda už dokáže 100% rozkladať tieto kódy s PDA terminálmi značiek Honeywell, Zebra, Unitech a Datalogic. Výber vhodných PDA terminálov pre prácu s aplikáciou majú zákazníci už taký široký, že dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších.

Pre download novej verzie MSU 7.0 kontaktujte naše obchodné, alebo technické oddelnie na E-mail adresách
obchod@bartech.sk alebo servis@bartech.sk

Autor: Miroslav Rampala
Pozvánka na seminár

V dnešnej, neustále sa zrýchlujúcej dobe, nadobúda pojem ZBER DÁT Z VÝROBY úplne nový význam. Firmy,...

| Riešenia, Udalosti
Papier znesie všetko. Naozaj ?

Poznáte tvrdenie “ Čo nie je na papieri, to neexistuje „, alebo “ PAPIER ZNESIE...

| Riešenia, Udalosti
MPrint - mobilná tlač štítkov

Potrebujete tlačiť štítky z Android zariadení? S novou mobilnou aplikáciou MPrint môžete tlačiť na tlačiarne...

| Riešenia, Softvér
Aký bol strojársky veľtrh?

Z pohľadu obsadenosti jednotlivých pavilónov sa mohol veľtrh javiť o niečo menší, ako po minulé...

| Hardvér, Softvér, Udalosti