BARTECH SLOVAKIA

BT snímač s prenosom do 100m

BT snímač s prenosom do 100m ? Áno, takýto snímač v našej ponuke už máme nejaký čas. Bol to model Unitech MS350 v tzv. “banánovom” prevedení. Tento model sa veľmi dobre predával do rôznych odvetví a okrem dosahu prenosu do 100m od základnej stanice, mal výhodu aj v zabudovanej optike. Tá bola v prevedení CCD a teda odolnejšia vočí pádom, ako klasické laserové snímače. Jeho výroba však skončila a nahrádza ho model MS340B.

 

MS340B ako náhrada za MS350

MS340B vs MS350

porovnanie starého typu MS350 a nového MS340B

Ako vidíte na obrázku, nový model MS340B sa líši už na prvý pohľad prevedním snímača aj komunikačnej a dobíjacej stanice. Výhodou nového snímača je nielen ergonomickejší tvar v tzv. pištoľovom prevedení, ale naviac komunikačná stanica umožňuje používanie snímača zasunutého do nej a pracovať v “stand” režime. Môžete tak používať snímač na automatické snímanie v stojane cez režim presentačného, alebo kontinuálneho čítania, čím sa vám uvolnia ruky. Alebo ručne snímať kódy tovaru, ktorý nemôžete priložiť k snímaču, či potrebujete kódy čítať zo vzdialeného miesta.

 

Okrem toho v prípade, keď sa snímač nachádza mimo dosahu komunikačnej stanice, dokáže uložiť do pamäte až 30.000 kódov EAN13. Snímacia optika si poradí aj s čítaním menej kvalitne vytlačených kódov, ako aj kódov čiastočne poškodených. Podporuje čítanie všetkých 1D kódov vrátane nových GS1 DataBar kódov. Čo sa týka pripojenia, nebudete mať ani tu problém. Môžete sa pripojiť cez klasickú USB HID či sériovú RS232 komunikáciu, alebo USB emuláciu COM portu. Okrem toho MS340B umožňuje priame pripojnie cez BT k Android či iOS mobilným zariadeniam.

Základné technické vlastnosti snímača MS340B

  • 1D CCD lineárny snímač
  • 100m dosah od komunikačnej stanice
  • rýchlosť čítania 500 skenov / sekundu
  • komunikácia stanice cez USB, RS232  aj USB virtual COM port
  • číta až 50.000 kódov na jedno nabitie
  • pamäť na 30.000 kódov EAN13

 

CHCETE VEDIEŤ VIAC ? Kontaktujte naše obchodné oddelenie obchod@bartech.sk

Autor: Miroslav Rampala
Tlačiarne Toshiba TEC- vyšší level tlače

Do ponuky tlačiarní etikiet sme pridali značku Toshiba TEC. Rozširujeme tak ponuku tlačiarní o značku,...

| Hardvér
Mobilné aplikácie v systéme Kros OMEGA

Do zoznamu informačných systémov, ktoré podporujú naše riešenia Mobilný skladník a Mobilné doklady, pribudol začiatkom...

| Riešenia, Softvér, Udalosti
Čo zaujalo návštevníkov MSV v Nitre?

Aj na tohoročnom Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Nitre, na ktorom sa pravidelne zúčastňujeme, sme predstavili niekoľko noviniek,...

| Hardvér, Softvér, Udalosti
Pozvánka na veľtrh do Nitry

Aj tento rok bude naša firma prezentovať svoje produkty a riešenia na azda najväčšom výstavnom podujatí...

| Udalosti