BARTECH SLOVAKIA

Inventúra majetku ako služba

Dnes už nikoho neprekvapí, že inventúra majetku pomocou čiarových alebo RFID kódov je rýchlejšia, presnejšia a v konečnom dôsledku efektívnejšia, než ešte stále často používaný systém papier-pero.

Možno by ste sa ale čudovali, koľko firiem a organizácií ešte stále tento „archaický“ systém dnes používa. Pritom napríklad označenie majetku čiarovým kódom je veľmi jednoduchá záležitosť. A keď už je majetok (alebo aj jeho umiestnenie) označený kódom, potom inventúra pomocou mobilného PDA terminálu so zabudovaným snímačom a aplikáciou HIM PDA je už hračka.

Prenajom HW a SW na inventuru majetku

Jednoduché a intuitívne ovládanie programu v PDA terminály

Aplikácia v PDA terminály vás bude navigovať celým procesom inventúry od vstupu do miesta, kde sa označené majetky nachádzajú, cez načítanie ich kódov, zobrazenie doplňujúcich informácií, až po upozornenie na majetky, ktoré sú na nesprávnom umiestnení, alebo sa na konkrétnom mieste bežne nenachádzajú. Taktiež môžete zaevidovať majetok, ktorý je poškodený alebo neoznačený.

Výsledok inventúry si zobrazíte na displeji vášho monitoru. Po dokončení inventúry v teréne, jednoducho elektronicky prenesiete načítané dáta z PDA terminálu do druhej časti aplikácie, ktorá je nainštalovaná v PC. V prehľade okamžite uvidíte porovnanie evidovaného stavu majetku s reálnym stavom, zisteným fyzickou kontrolou. Široká škála filtrov vám umožní zobraziť rôzne pohľady na inventúrovaný majetok.

Vo finálnej časti inventúry si vytlačíte zostavu slúžiacu ako podklad pre inventúrnu komisiu. Taktiež si môžete vyselektovať majetok, ktorý ste pri inventúre označili ako poškodený. Takýto zoznam následne vytlačiť a dať ako podklad pre správcu budov/majetku, ktorý poškodený majetok rýchlo vyhľadá a zozbiera. Možností triedenia v inventúrnom zozname je veľa.

Nechcete investovať do PDA terminálu a SW ?  Prenajmite si ho !

  • Potrebujete majetok označiť a nechcete investovať do špeciálnej tlačiarne na výrobu odolných samolepiacich etikiet?
    Pošlite nám váš zoznam majetkov v „excel“ formáte a my vám odolné plastové etikety vytlačíme a dodáme v krátkom čase.
  • Potrebujete označiť špeciálny majetok ako obrazy apod.?
    Môžete ho označiť s RFID prvkami pre bezkontaktné načítanie kódu majetku.
  • Nemáte po inventúre majetku pre PDA terminál ďalšie využitie?
    Prenajmite si ho aj so SW aplikáciou HIM na dobu, ktorú pre vykonanie inventúry nutne potrebujete. Naši technici vám aplikáciu do PC nainštalujú a zaškolia vás aj na prácu s PDA terminálom.

Premýšľajte po novom, šetrite čas aj námahu.

Zaraďte sa k našim spokojným zákazníkom, ktorí už riešenie HIM PDA dlhodobo používajú.

Chcete vedieť viac?
Kontaktujte naše obchodné oddelenie a nechajte si riešenie predviesť obchod@bartech.sk

Autor: Miroslav Rampala
Datalogic Rhino II - skutočne odolný tablet

Spoločnosť Datalogic prináša na trh nový odolný počítač s dotykovou obrazovkou a vyhrievaným displejom. Vhodný...

| Hardvér
Keď cesta je cieľ

Keď sme v novembri premýšľali, ako spoločne oslávime koniec roka, chceli sme sa vyhnúť tradičnému klišé...

| Udalosti
Špičkový priemyselný 1D skener

PowerScan 9100 je modelový rad špičkových priemyselných 1D lineárnych skenerov DATALOGIC. Tento produktový rad rozširuje stávajúcu...

| Hardvér
PDA terminál ZEBRA MC55X

Po ukončení predaja modelu MC55A0/N0 Zebra predĺžila životnosť produktovej rady MC55 uvedením inovovaného mobilného počítača...

| Hardvér